Autors Komentāri: 221
MZ...Nē, viņa pateica..Meit, tu tāda baigi foršā, tāpēc tu šodien dabūsi to ko vēlies, un tas būs pl 23.00, lai kur tu arī būtu. Tak es uzreiz par to mūža vīrieti iedomājos un šī saka, jā ja...būs, tik sēdi un gaidi
2008-07-08 20:42:14
Ehh .. atkal dzīvais sapnis tu FS esi
2008-07-08 20:43:11
MZ Es tev liekos kā sapnis /aizdomīgi appēta MZ/ Moš viņš?
2008-07-08 20:43:55
/iedzer teeju/

Taadu miiljumu nemaz taa publiski negribas raadiit, pietam te ir paaraak liels trafiks, un daudz visaadas drazas, negribeetos lai tas viss tajaa pazuud, kautkur pa vidam.
2008-07-08 20:45:58
Sv...Nē, nē, ja tas būs kaut kas īpašs un tikai man, es ātri te visus aizslaucīšu

/atkal tielējās, nešpetnais tāds...grib taču, bet lūk vajag šim patielēties/
2008-07-08 20:48:57
/aizvien nevar piedot, ka SV viņu ar to lasi piečakarēja...tā gatavojos, tā gaidīju..../
2008-07-08 20:50:04
Nu tad naac parunaasimies malijaa, citaadi Tu runaajies ar visiem, un baisi jaabljauj caur visam puulim. ;)

/vot sievieshi, vienmeer vinjiem vajag to, uz ko tu dotajaa briidii neesi gatavojies/
2008-07-08 20:51:45
FS .. es taču atkal būšu tikai piebilde tavā pasaku stāstā. Un lai! Kas var būt labāks par pieaugušo pasaku pielijušā vasaras naktī Kur zvaigznes aiznes un zeme dun. /mans ar labu nakti visiem /
2008-07-08 20:51:56
FS-tas nava raksturīgi Tev-ticēt visādām blēņām...?
2008-07-08 20:54:28
Bet ko saki par šo - žurnāls JOY, horoskops... viņš & viņa Skaistāko mīlas stāstu, kurā netrūks ne seksa, ne romantikas, tu piedzīvosi ar mežāzi. Labākās iespējas uzsildīt atdzisušu mīlestību būs ar jaunavu, un grafiks , tava laimīgākā diena 5 jūlis
Koroče, tovakar atbrauca mans Lieliskais, mūža mīlestība notusējām pus nakti, viņš ir mežāzis , tad viņam bij jābrauc prom, un otru pusi līdz rītam notusēju ar jaunavu, citu džeku, ar ko kā monika levinska īsti nesaprotu kas mums ir, sex vai nē , bet traka ķīmija noteikti, tikai viņš priekš manis traki par jaunu , nu kā lai netic tām blēņām
2008-07-08 20:54:49
/ Aha, nabadziņš, nevar drusku pacīnīties par sievieti, jābļauj šim, citi pat kaujās /

Nu es taču te pat vien esmu, blakus Par ko tad mēs parunāsim?
2008-07-08 20:55:01
tā labi, cienījamā foruma tauta, tagad lūdzu uzgaidiet, man jāparunā ar manu iespējamo mūža vīrieti, kādu brīdi lūdzu atvēliet mums šo telpu Galu galā, man tas vīrietis ir jāsašņorē

2008-07-08 20:57:03
No saakuma man jaatvainojas Tev par to lasha padariishanu, es noteikti to kautkaadiigi kompenseeshu, tikliidz tas bardaks, kursh visu muusu pasaakumu tanii vakaraa apraava norimsies. Un jaa, es atvainojos par to, ka pat zinju nepadevu, to nu gan man vajadzeeja izdariit, taa neveikli sanaaca.


/dunduks, tu tachu par vinu domaaji, vai tieshaam nevareeji panjemt telefonu un piezvaniit/
2008-07-08 20:58:35
iemet tai zīlniecei ar zīli!!! :-PPP
2008-07-08 20:59:15
/ ciest nevaru šitās atrunas, tā ir totālākā nevērība pret sievieti. Un kāda velna pēc tad vajadzēja toreiz mani Tā bučot uz atvadām, ja īstenībā viņam ir pilnīgi vienalga/

Ak, nekas, nekas, nieki vien. Es jau sapratu, ka kaut kas noteikti ļoti nopietns, jo savādāk taču tu būtu pazvanījis

/ Aha, būtu gan..gaidi un smaidi. Vīrieši!/
2008-07-08 21:01:04
NU ja godiigi es gribeeju zvaniit, tikai nebiju paarliecinaats, par to ka nelikshu Tev vilties par to ka neieradiishos. Laigan, manliekas ka atkal ir sanaacis kautkas liidziigs, kaa pirmajaa randinjaa. Domaajot par to kaa buutu labaak, viss aizsliideeja savaas sliedees, un sanaaca, kaa vienmeer.

/tieshaam juutos vainiigs, bet kaads tur bija tas likums, ka nezvaniit sievieteem uzreiz vismaz naakamajaas 3 dienaas. kautkas liidziigs, kaa sievieteem par to nemiileeshanos pirmajaa randinjaa./
2008-07-08 21:05:05
/ Nē, nu vai nav kārtējais lopiskais vīrieša izlēciens. Negribēju likt vilties! Aha, bet neierodoties vispār, kad es te safrizējusies, uzvilkusi zeķes un augstpapēdenes, kleitu ar trakoto dekoltē, visu vakaru nogrozījos pie loga- tas man vilties nelika. Nu vecīt, es tev šito pieminēšu!/

Tā jau ir, tā jau ir, noteikti es būtu mazliet sabēdājusies, bet tā....pēc pāris stundām ielikos gultā, aizskatījos romantisku filmu un aizmigu, nekādas vilšanās, tik salds un jauks miegs

/Aha, visu nakti negulēju...domāju, kas atkal nav tā kā vajag, un ko es tādu izdarīju nepareizu/
2008-07-08 21:08:57
mees vareetu to lasi vai jebko, peec tavas briivas izveeles shodien pagatavot, ko Tu par to saki? Tagad un tuliit, kopiigi ejam iegaadaajamies visu ,kas mums nepiecieshams, un dodamies gatavot. ;) Es izsleegshu savu telefonu, lai mani neviens nevar sadabuut rokaas, un sho vakaru, Tu driiksteesi pieprasiit no manis izpirkumu par sagandeeto lasha gatavoshanas vakaru. Es zinu, ka esmu uzvedies zem katras kritikas, bet Tu pieklaajiibas peec to noslaapee sevii, taapeec driiksti atriebties, es tev atljauju.

/pagaajushajaa reizee piekaapshanaas paliidzeeja, un shoreiz es vinjai ar pasniedzu roku, pareizaak sakot, es vinjai atdodu nujau visu sevi, taa ka ja uzseediisies, buus aarkaartiigi gruuti tikt atpakalj uz kaajaam. bet nu veciit pats vainiigs./
2008-07-08 21:14:46
/ Protams, ka atriebšos, seksu tev šovakar neredzēt kā savas ausis un vēl tuvākos 5 gadu desmitus. Fig es tev šitā vēl ļaušos mani apvārdot. Nekad! Es būšu nepielaužama kā klints, kā mūris...Bet ne Ķīnas /

Labi, pieņemu tavu atvainošanos un nemaz nedusmojos, patiešām / Uzsmaida tā jauki un mīļi/

Es domāju, mēs varētu pagatavot ko vienkāršu, tomēr jau vēls...varbūt kalmāru salātus, kā arī man ir labs siers, vīnogas un vīns Tas prasīs pāris desmit minūtes un tev pat īpaši piedalīties nevajadzēs, vari vienkārši pasēdēt un pavērot Varbūt pagaidām tēju, kafiju?

/ Nu turies vecīt!/
2008-07-08 21:20:14
/ Nostājās, atbalstījusies pret virtuves leti, ar rokām nevērīgi atglauž matus, atkailinot vienu plecu, no kura kā uz burvju mājienu, noslīd pāri plecu kleitas lencīte. Mazliet sakautrējusies, ātri to atgriež vietā /
2008-07-08 21:22:22