Autors Komentāri: 221
Sveika, Fantiņ

Tā zīlniece neteica, pēc kuras laika joslas plkst. 23.00 ieradīsies princis baltajā zirgā?
2008-07-08 21:24:06
OF..sveiks, neteica, parunāsim par to vēlāk, man te randiņš- bāc..ienāc vēlāk pēc sērkociņiem
/izstumj ārā OF aiz durvīm, lai neizjauc visu pasākumu/
2008-07-08 21:26:17
/Tā kautrīgi skatoties uz SV/
Ak, tie kaimiņi, pat naktī no viņiem miera nav
2008-07-08 21:27:34
Kalmaaru salaatus? /taads domiigs/ Ok, Shis ir tavs vakars, un man nav tiesiibu Tev iebilst. Bet par to ka nedusmojies, man gruuti noticeet, bet arii shajaa jautaajumaa shis ir tavs vakars, liidz briidim, kameer Tu nesaaksi par mani njirgaaties. ;) bet par to piedaliishanos, gan es taa kaa gribeetu. Nu ljauj man vismaz to prieku. ;) Domaaju, ka kalmaaru salaatus var uztaisiit, taadus, ka tie nebuus ierasti kalmaaru salaati, bet kautkas patieshaam ieveeriibas cieniigs. Un man vairaak patiik piedaliities nekaa, veerot, laigan jaatdziistas, ka iespeejams procesa laikaa, vairaak veeroshu Tevi, nekaa to ko pats daru, un varu kautko noshaut mazliet greizi. ;) Jaa teeja buus ljoti laikaa. ;) Man ludzu, kaadu no uzvaaramajaam, un bez cukura.

/tie komplimenti pashi briizham spruuk aaraa, pat nepiedomaajot. Zinu, ka esmu jau taa sprukaas, bet tas sievishkjis man tik ljoti ir kaadu no iksheejaam stiigaam saviljnjojis, ka pats briivpraatiigi lienu slazdaa./
2008-07-08 21:29:29
Tas Tev, FantaSea, / iedod slazdam lielāku atsperi, lai SV nemocītos, ja nu ietrāpa / paldies par sērkociņiem
2008-07-08 21:31:44
Zinu jau zinu, eju jau eju - šodien tik viegli lastīt FantaSea domas
2008-07-08 21:32:21
/eu veciit. paskat ku naski vinja izshkjuureeja kaiminju laukaa, klau tas vells nav nemaz tik melns, kaa vinju maalee. Yes, yess, yessssss. Parasta situaacijaa, kaininjsh buutu uzkaveejies, unuznjemts viesmiiliigaak, nezinu kas vinjai aiz aadas, bet nu pavisam vienaldziiga, vinja pret mani nav. Oij, vellos, tas noziimee, ka to vakaru vinja bezmazvai no aadas aiz dusmaam liida aaaraa. Nu Tu tagad tikai saprati, veciit, kaadaas sprukaas esi nokljuvis. Shis sievishkjis pratiis no tevis novilkt visas iespeejamaas aadas, un veel liesu pakjers liidz./
2008-07-08 21:32:58
/ Nu gan izvēlīgs, viņam vēl uzvārāmo vajag...vai maz man tāda ir, varēja jau paprasīt pirms tam, nav jau restorānā, galu galā? Kas viņam pret tējas maisiņiem? Tēlojās atkal? Labi, uzvārīšu viņam to tēju, ka tik mani izkalpināt...! /

Protams, man arī garšo tās, kuras nav tajos maisiņos :D Tūlīt, vienu mirklīti

/sāk demonstratīvi rosīties pa virtuvi/

Starp citu, ja tu vēlies ko citu pagatavot, tu saki, es jau atceros, ka tu ar tām zivīm biji uz Jūs
2008-07-08 21:33:38

Balodīši Jums abiem rītdien darba diena
/ es jau neko, tikai par savējiem, par forumiešiem/
2008-07-08 21:35:16
Paldies, paldies OF...
/skatās uz atsperi un nesaprot, kur to iebāzt, lai neredz SV/

Nu ej, ej...rīt atnākšu kafiju padzert no rīta, tas parunāsim
2008-07-08 21:35:54
Labi, netraucēšu, papriecājieties Man tikai viens lūgums, SV, saklāj lūdzu manu gultas pusi, kad rīt iesi prom. \"Kaimiņš\"
2008-07-08 21:37:28
Nee nee, kalmaari ir OK, Man nepatiik ziviis taa kraameeshanaas ap asakaam, taapeec kautkaadiigi ir iegaajies, ka pret ziviim esmu vienaldziigaaks. ;) Bet kalmaari ir OK, pret tiem man pilniigi nekas nav, un vinji ir ljoti pateiciigi dazhaadu eedienu pagatavoshanaa, jo ir neitraali peec grshas, taapeec ljoti pateiciigi dazhaadu lielisku eedienu pagatavoshanaa.

/mm, teejas cieniitaaj, tas ir pozitiivi. bet nu kautkas vinjas uzvediibaa liek maniit, ka vinjai ir kautkaadas tvaika rezerves zem spiediena, kuras kuru katru briidi var pasprukt, taapeec taa mieriigaak un piezemeetaak veciit uzvedies. Vismaz liidz briidim, kad vinja kljuus mazliet miiljaaka, pret tevi, vai vismaz izrunaasies. Pats galvenais noturies, un ljauj vinjai lai vinja taa praatiigi to tvaiku nolaizh./
2008-07-08 21:40:51
/Izmet pa durvīm OF ar lielu blīkšķi, aizlēdz ar slēdzeni un tā mazliet samulsusi/

Tu neklausies, viņam tie joki tādi pastulbi, tā pat kā viņš pats brīžiem, bet laikam jau šodien atkal par daudz krūtīs iemetis, tad jau viņš tāds paliek, kaut īstenībā lāga puisis, tāds izpalīdzīgs

/prātā izdomā 5 veidus, kā rītā OF nosist/
2008-07-08 21:41:05
OF, Domaaju, ka pie tevis shodien nenakshnjoshu.
2008-07-08 21:42:19
/He hee, skat kaa nosarka, super, OF veciit, Tu bikinj izliidzeeji nonjemt spriedzi no manis un paarvilki uz sevi. jau var uzelpot veel mazliet vieglaak. /
2008-07-08 21:43:56
/buus ar kaiminju kaadreiz jaapaseezh. :D /
2008-07-08 21:44:42
Labi, tad tu vari sagriest tagad šo, vēlams smalki, lai kaklā neisprūst, bet es fiksi šo te un īstenībā viss būs gatavs. Tie ir traki vienkārši salāti ...Un tieši tāpēc man tie garšo, ka nav jāķēpājās pusdiena ar to pagatavošanu. Nekas ekskluzīvs, ļoti vienkārši, bet ļoti garšīgi Ceru, ka vismaz garšas ziņā mēs būsim uz viena viļņa

/tā koķetīgi savelk acis. Cerams viņš uztvēra zemtekstu/
2008-07-08 21:45:49
/ Ceru, ka tas kaimiņš - pielūdzējs, kas mani te visu laiku lenc, pie loga nesāks taurēt, kā parsti, kad nespēj savu mīlestību krūtīs klusu noturēt. Vēl aizbaidīs SV, padomās, ka es tāda...Hmmmm...kaut gan, lai domā! Loģiski, es daudziem patīku, lai zin, ka mani daudzi lenc /
2008-07-08 21:48:18
Netaurēšu, netaurēšu. Tepat aiz loga uz balkona nakti pārlaidīšu
2008-07-08 21:52:49
/taa kautkas atkal tika apsleepts textaa. baac kapeec sievieshiem vienmeer ir jaarunaa ar zemtekstiem. Ko vinja gribeeja pateikt, ka Tava spiidzinaashana buus iisa un un sekmiiga, kaa salaatu pagatavoshana, un ka vinja to patieshaam zibaudiis, vai arii to, ka iespeejams tu tiksi sveikaa cauri, ja speesi sakairinaat manas garshas kaarpinjas, un es tevi nesodiishu tik bargi. / OK, grieziisim, kaa tusaki.

/panjem musaku un nazi, un uzasina nazi, taa lai vinjsh griezh, to kas tam jaagriezh./

Bet par to garshu buus taa, ka man ir mazliet jaanoskanjojas, tu vareetu man mazliet paliidzeet?

/pagaida, kad Fantinja ieintereseeti, ar sejas izteiksmi \"diez kaa?\" pagriezhas pret mani, un leenaam pieiet, klaat un viegli noskuuspta, liidziigi kaa tanii vakaraa atvadoties/

manliekas, ka tagad sensori buus noskanjoti uz pareizaa garshas viljnja.
2008-07-08 21:53:40