Autors Komentāri: 221
/aizvelk aizskarus/
2008-07-08 21:54:51
pedo s bišk aizkavējos, bet nu esmu klāt.. ņem mani
2008-07-08 21:55:51
/Pipec, tas viens kaiminjsh bija baisi labais, bet izskataas, peec kaiminju invaazijas. Saak viens peec otra ierasties, vai tantinja dusja no pirmaa staava ir sapuutusi kaa taalavas taureetaajs tauree, un visi nu nesaas. /
2008-07-08 21:57:52
/Mazliet apstulbusi no pēkšņā skūpsta, kā tovakar, nē, pat stipri vairāk, neizpratnē blisina ar acīm/

Hmmmmm, jā, laikam tas bija viss oriģinālākais veids, kā to garšas vilni nostādīt pareizā frekvencē :D

/bāc, ko es vispār tagad gribēju darīt, kaut kā viss no galvas izlidoja. Un vispār, kā viņš uzdrīkstējās, kas viņam ļāva! atkal karsts, bet logu nevar vērt vaļā, pamanīs vēl OF/
/Hmmmm. tas skats, kā viņš stāv ar to nazi rokās ir diezgan ....baiss...laikam pagaidām jokus pie malas/
2008-07-08 21:58:43
/Sāk lēnām servēt galdu, jāsāk beidzot būs raidīt sievišķīgie fluīdi un tad....tad viņš man jutīs- kā ir tad, kad tevi aplauž!/
2008-07-08 22:00:37
/sasnjkaa atveeleetos ingredientus un noliek nazi malinjaa/

Zinu, ka vakars ir Tavs, bet es nespeeju notureeties. Bet garshas vilnii tas pavisam noteikti ir nostaadiijis pareizajaa frekvencee. /veciit, bija bija feins, moshk veelvienu, vari tak aizbildinaaties ar to ka pirmajaa kalibraacijas reizee, tik preciizi nevar visas garshas saprogrammeet. ehh bila njebila, Noskuupsta veelreiz, bet nu jau taaa pavisam garshiigi un daudz droshaak./ manliekas ka ar pirmo reizi visu taa liidz galam nesagarshoju, bet tagad itkaa vareetu jau sakt meegjinaat piemekleet pareizaas garshvielas. Es driikstu mazliet parosiities pa taviem garshvielu kraajumiem?


/es zinu ka esmu bezkauniigs, bet shkjiet ka tas vinjai pat mazliet patiik. nevar gluzhi droshi apgalvot, bet izskataas, ka talants sausaakam par paareejiem liist aaraa no uudens man viennoziimiigi piemiit. ;)/
2008-07-08 22:06:41
/ Tā, nu tagad jau tu paliec pārāk bezkaunīgs, nedomāju, ka pēc pirmās reizes vienmēr vajag gāzt pļauku, lai drusku tos vīriešus atdzesētu, bet laikam jau tomēr vajag./
/ Tā koķetīgi, bet tomēr uzstājīgi izlokās no dzelžainajām skavām un paiet mazliet nostāk no SV/

Skatos, tu būsi jau pārāk labi izgaršojis visas garšas nianses, un vēl vairāk, tas jau būs pārāk daudz, sāks noslāpēt īstā produkta dabīgo garšu. Pārforsēt ar garšvielām arī nav labi Man vismaz tā šķiet Kā tu domā?

/ Saliek visu uz galda, ērti iekārtojas uz dīvāna, apzināti pārliek kāju pār kāju, ka svārki mazliet saraujas uz augšu, atkal atglauž matus no pleciem un sniedz vīnu/

Atvērsi?

2008-07-08 22:14:40
/ieklausās, kas notiek aiz loga...Fuuuu, viss ir klusu, būs aizmidzis/
2008-07-08 22:20:24
/ aiz balkona durvīm atskan vāji dzirdama balss / Protams, ka atvēršu
2008-07-08 22:21:17
/neko neatbildot panjem viinu, sliipi ieurbj korkjviljkji korkjii, un ar elegantu plaukshkji attaisa pudeli. saleij viinu glaazees, peec katras iegriezht pudeli rokaa, aa, lai pile apsliid ap pudeles kaklu un nieiepil galdautaa/

Jaa Tev pilniiga taisniiba, taapeec malks viina visu nostaadiis uz pareizaas nots, un iespeejams aizskalos manu bezkauniibu un paardroshiibu. Nedriikstu aizmirst par to ka shis ir tavs vakars.

/nu re, bija tas variants ar njebila. Esi ieraavis kreklu ar visaam pogaam pareizajaa vietaa. Vinja tieshaam ir cemmiiga, nafig Tev vajag atkal izcelties un raustiit lauveni aiz astes. Jaa jaa dziive nebuus interesanta? :D zinko, ja tu shito pasaakumu sachakareesi, tad vinja nebuus interesanta./
2008-07-08 22:21:44
OF

/Ieklepojās/
Es iziešu ātri uzpīpēt, labi.

/iznesās balkonā, iesper OF un nikni/

Ja tu vēl iepīkstēsies, tad tava apdrošināšana tev pat nepalīdzēs tavus kaulus sadziedēt, tu mani saprati. Es nopietni! Viens vārds...Un tu man redzēsi!

/ Kā maija saulīte atkal ienāk istabā/
Ai, baigi auksts ārā, labāk nemaz tur neiet
2008-07-08 22:24:17
/ Hmmmm, nu ja viņš paliks galīgs ņuņņa, tad nu man arī tas pilnīgi nepatiks, tas arī nav manos šī vakara plānos. Nē, vajag viņu sākt vairāk iekvēlināt un tad, kad viņam jau jumtu nesīs nost, tā smuki atvēsināt. Galvenais, ka tik pašai nesāk to jumtu nest nost. Jā, tā spēlīte vispār ir bīstama, liekas, ka visu laiku esi kaķis, bet beigās izrādās, ka pati jau pele. Nē, vajag tā vēsi un ar mierīgu prātu to vīrieti kontrolēt. Un galu galā, nekas jau viņā tāds īpašs nav un nemaz taču tev tā viņš nepatīk bāc, patīk gan /

Nu ko, tad mēs varētu saskandināt par to, ka beidzot tomēr mēs atkal esam kopā, lai gan bez svecēm un vīrākiem, tomēr omulīgā divvientulībā, klusumā, mierā, puskrēslā....Zini, man ar tevi ir ļoti jauki un mierīgi, tāda mierpilna sajūta ieplūst ...

/piesēžas tuvāk klāt un ieskatās cieši acīs/
2008-07-08 22:30:43
Nekad nesatiecies ar vīrieti vīnu cienītāju.
2008-07-08 22:32:00
Pag, es nezinaaju, ka Tu smeekjee. /noteelo, ka uz balkona notiekosho pa atveertu logu nedzirdeeja, un neko vispaar nepamaniija/

/laipni padalaas savaa vilnas jakaa/ Nu tas, lai Tu aatraak atsilsti, ja reiz tik auksts. /pie sevis mazliet pasmaida/ Skat, garshvelas ar buus atlasiitas, /aromaatiskaa saals, mazliet dazhaadu zaljumu, selerija, dilles, peetersilji, vidusjuuras garshvielu maisiijums, un mazliet no aromaatiskajiem pipariem./

Atagad mums to visu vajadzeetu salikt kopaa, un ierastaas majoneezes vietaa, mazliet vinju atjaukt ar tuukstoshsalu meerci. Un domaaju, ka ikdienishkjie kalmaaru salaati buus ueteerpti mazliet neikdienishkjaa garshas burviibaa. ;)

/nu cereesim, ka arii sievieteem miilestiiba iet caur veederu. /
2008-07-08 22:32:21
/ vārgā nežēlīgi nospārdītā asinīm noplūdušā balsī /

Pi... pi...

/ nespēkā noklust balss, tā arī nepasakot \"Piedod, Fantiņ, es vairs nepīkstēšu\" /
2008-07-08 22:32:33
Zini, man ļoti patīk, ka tu uz mani skaties tieši tā, es daudz ko atdotu, lai tagad uzzinātu tavas domas
2008-07-08 22:32:42
/ Hmmmm, ko viņš ar tiem salātiem tik ilgi tur krāmējās, man jau likās, ka pirms 10 min viss bija gatavs /

Mmmmmm, izskatās vienkārši burvīgi, tu esi trakoti labs pavārs, kā jau visi vīrieši šajā jomā, vienkārši virtuozi
2008-07-08 22:35:26
Kaapeec tu vienkaarshi nepajautaa?
2008-07-08 22:35:38
Nu ir jau arii prieksh kaa censties, pietam, savaadaak, es nezinu, kaa speeshu izpirkt kaut dalju no savas vainas. ;) Teiksim taa, tu driiksti sadaliit manu vainu akcijaas, un es pamazaam vinjas izpirkshu. Tagad Tev buus, protams atkariibaa, no taa, cik ljoti tev patiks mana pavaarmaaksla shajaa vakaraa, jaashkjiras no daljas akcijaam, jo ilgi Tu nedriiksti mani mociit, sarunaats? Nu kautvai taapeec, ka es atkal censhos.

/es patieshaam atkal censhos, galvenais nepaarcensties. :D/
2008-07-08 22:38:26
/ Hmmmm, nu labi, tad tagad man ir vaļa savai atriebībai, izmantosim nepieciešamo ar patīkamo/

Labi, tu tik ļoti vēlies atmaksāt man par to reizi, tad es to arī noteikti izmantošu Tagad es noteikti nogaršošu tavu šedevru
/ pagaršo/
Mmmmmm, tiešām ļoti labi
/ fuj, nu pārforsējis ar tiem pipariem riktīgi, ārprāc kā mute deg, viņš tak virtuvē ir galīgākais nejēga/
Jā, nu ļoti savdabīga garša, es teiktu tāda....ļoti interesanta, varētu man lūdzu vēl vīnu?

Bet par to atmaksāšanu, tad man jau ir kaut kas padomā, ko es gribētu kā mierinājuma balvu
2008-07-08 22:43:07