Autors Komentāri: 221
Esmu prieciigs, ka speej noveerteet, ceru, ka nav par asu, jo kaadreiz aizraavos ar asiem eedieniem, bet tagad tas viss ir stipri mainiijies, laigan pa retam gadaas, kautko mazliet paarsaaliit, vai paarpiparot, ja esmu samiileejies, un domas kautkur citur klejo. /iespeejams ka shoriez tieshi taa arii ir gadiijies. /

Esmu pati uzmaniiba. /taa kaadai spaanju inkviziicijai man tagad buus jaaiziet cauri?/
2008-07-08 22:49:31
/ uzliek vairāk uz pleciem tikko iedoto SV vilnas jaku, ievīstās ciešāk. Mmmmm, viņam ir burvīgs odekolons. viņš tik labi smaržo. Dievinu vīriešus ar labu gaumi uz smaržām/
2008-07-08 22:50:18
Hmmmm, tad jau izskatās, ka nebūs tā Amora bulta tevi skārusi, jo viss ir tieši kā vajag, ļoti garšīgi

/aizstumj tālāk neapēsto šķīvi un iemalko vīnu/

zini, es te tā padomāju, ka manas kājiņas šodien ir ļoti nogurušas, visu dienu šādos apavos

/paceļ kāju augstāk un parāda/

staigāju un tagad es ļoti gribētu pēdu masāžu Tas spētu vainu nolīdzināt par 20 %
2008-07-08 22:52:46
/Pret mani taada asaaka nekaa ieprieksheejaa reizee, bet nezinaamu iemeslu deelj, mana vilnas jaka, gan vinaji ljoti ir iepatikusies, to pat nevar nepamaniit. Nu ja , nav jau standarta, No Chiiles, speciaali pusi ILO pilseeetas izskraidiiju, kameer atradu, kautko prieksh sava izmeera, un tieshaam vieteejo, nevis prieksh tuuristiem. /
2008-07-08 22:54:26
/ pēta vilnas jaku...Hmmmm, bet viņš taču ir ārprātīgi liels, es te varētu ietīties kā kūniņa un gaidīt, kad pārvērtīšos par tauriņu.......Neviļus pasmaida par savām domām/
2008-07-08 22:57:33
/ aizkapa balsī / Pēc tam, kad jūs būsiet iekarsuši un atbrīvosieties no liekām drēbem, to vilnas jaku, lūdzu, aiz balkona durvīm izlieciet... Vienam sāk salt
2008-07-08 22:57:50
/ Izdomā, ka vienkārši nosist OF būs pārāk žēlsirdīgi, noteikti pims tam nomauks visus nagus, noraus skalpu un aplies ar sērskābi...tas sākumam/

/ ieslēdz fonā radio, lai netraucē citas nejaušas skaņas aiz loga/
2008-07-08 23:03:23
/ nevienam nedzirdot purpina / Nu kas tā par dzīvi - mani, FS tikumības sargātāju, pati FS izmet pa durvīm un liek salt vienam uz balkona, neļaujot pildīt savus tiešos darba pienākumus. Tāda situācija ir pilnīgi pretēja tam, ko solīja mans darba aģents
2008-07-08 23:05:53
mmm, par 20 procentiem, es parakstiitos arii uz ko vairaak, bet ja reiz taada ir Tava velme, tad pavisam noteikti. ;) /he hee, skat ku pa veiklo tikshu pie tikai 80 procentiem vainas. :D/

/panjem Fantinjas, pelnrushkjiites kaajinju savaas juurnieka plaukstaa, kuraas, vinja gandriiz pazuud, un ar apbriinojami maigaam, un tajaa pashaa laikaa preciizaam roku kustiibaam, izmasee kaajas pirkstinjus, un peedas, lielo spilventinju, apmeeram kaa speeleejoties ar kakjenes peedinju spilventinjiem. Ieskataas aciis, taas jau ar paliek kaa kakjenei, skat ka nesaak driiz malt dzirnavinjas. Dodoties par peedu taalaak uz papeezha pusi, peekshnji ierunaajas/

Vai Tu zinaaji, ka vadoties peec akapunktuuras mediciinas datiem, peedaa atrodas milzumdaudz visaadu noziimiigu punktu, daudz dazhaadu kjermenja funkciju izveseljoshanai un darbiibas uzlaboshanai.

/ir daudz visaadu akapnktuuras briinumu, pat peedaa taadi punkti ar kuru paliidziibu vareetu diezgan veikli novest vinju liidz baltkveelei, bet nedriikst izmantot. Vinja tak jau bija pavisam redzami dusmiiga, par to otro skuupstu. Var maniit, ka shovakar vinja taisaas mani aplauzt, taapeec, itkaa seko liidz vinjai, bet gatavojies, sakaavei./

Otro kaajinju, un ad nost, veel 10 procentus. ;) Es iedoshu atlaidi.

/jocinjsh ar tirgosanos. ;)/
2008-07-08 23:06:16
/ atver vēlreiz logu, tēlo, ka meklē Greizos ratus, bet paslepus izgāz šķīvi ar kalmāru salātiem OF uz galvas/

Ēd un nepuksti, varbūt vismaz, kad mute būs aizņemta, tu man dzīvi nebojāsi. Ja negribi mirt jauns, es tev iesaku, rij salātus un klusē!

/paskatās mīļi uz SV/

Nē. šodien apmācies, arī zvaigznes neredz

/ aizvelk ciet aizskarus un pagriež skaļāk mūziku/
2008-07-08 23:08:36
/ Sēž pilnīgā svētlaimē, pat nemana, ka svārki nepiedienīgi sarāvušies uz augšu. Ai, kas gan tādus niekus vispār pamana, tad, kad masē pēdas. Es varētu atteikties no visiem pasaules labumiem, ka tikai tas nekad nebeigtos. Pēdu masāža mani padara vienkārši traku. Nez, ko es pati sev cilpu kaklā maucu, trakā bāba, nu tiešām. Es viņu taisījos aplauzt vai sevi? Ai, man vienalga, es vienkārši kūstu. Kādas viņam rokas, tik spēcīgas un maigas? Hmmmm, nez kā viņš aiztiktu manas krūtis? Tfu, ko tu domā, muļķe, kādas vēl krūtis!/

Njā, teikšu, tev labi sanāk. Nu ne jau tā, ka tas aiznestu septītajās debesīs, bet kājas tiešām ļoti atpūšās, tomēr 10% atlaides nebūs, tam vajag lielāku profesionalitāti
2008-07-08 23:13:55
/ aiz loga atskan skaļā čapstināšana / Cik labi, ka FS zin, ka ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu
/ noliekas gulēt / Ar labunakti! / un sāk skaļi krākt /
2008-07-08 23:14:12
/nu jaa, shodien vinja ir vienkaarshi triecienaa. veel papildus spiidzina ar savu muuziku, par ko jau bija kashkjis. Vinja patieshaam ir baisi dusmiiga uz mani./

Man taada nojauta, ka esi dusmiigaaka nekaa patiesi shobriid raadi. Redzu, ka vainu buus gruuti izpirkt, veeljovairaak, pec taaa, ka vienojaamies par neitraalu muuziku tikshanaas reizees.

/es vinjai patiiku, bet shovakar izpirkt vainu izskataas kaa meegjinaajums churaat pret veeju./

2008-07-08 23:15:30
SV, es zinu, ka Tu zini, bet katram gadījumam - atceries, no balkona vējš nepūš
2008-07-08 23:16:55
/Demonstratīvi pasit pa trubām un tā stulbi smaidot/

Khm, paneļa mājas, neko nevar padarīt, dzird pat kā kaimiņi uz WC iet, kur nu vēl šāda krākšana
2008-07-08 23:17:22
/ neizpratnē bola acis/

Bet tas taču radio fonā, es pat diskus neliku

/mazliet uzmet lūpu, jūtas nepatiesi nostrostēta/
2008-07-08 23:18:46
Nebaidies esmu pieradis. Ome kuru Tu satiki pirmajaa vakaraa, arii kraac, un pietam taa, ka peec skanjas var likties, ka vinjas istabaa ir izveidots ASV gaisa karabaaze, kuraa nepaartraukti noseezhas un paceljas izniicinaataaji, taa kaa es tai kraakshanai lielu noziimi nepieveersu. Driizaak, saaku domaat par to Ka Tu vareetu jau buut nogurusi, un man ar laiks taa kaa uz maaju pusi taisiities.

/pavisam noteikti, ka vinja mani no taa neatturees, taapeec varu arii droshi un paarliecinoshi riikoties. lai kaa man vinja patiktu, bet ar to inkviziiciju, vinja manliekas mazliet paarspiilee, bet paciet attaman, shis vakars ir vinjas, un galu galaa neviens aiz meeles nevilka, vinjai iedaavaat, sho vakaru, par taadu, kuraa vinja driikst mani izmantot peec sirds patikas./
2008-07-08 23:23:53
/baac, veciit, nu jaa raadio, ta raadio, tikai taa muuzika, taada ir , kaada ir, nu lai paliek,ko dariisi./


Nu ja radio, tad esmu mazliet noshaavis greizi, laigan taa raadio sakars, liek domaat, par to ka apzinaati mani spiidzinaaji.

/kautkaadiigi jaaizlokas no situaacijas. apmeeram, kaa sistais nes nesisto./
2008-07-08 23:26:42
/ Aha, viņš tagad droši vien uztausta vai varēs palikt te pa nakti...Hāaaaa, protams, ka paliksi zaķīt, aizlaist tevi, tā būtu tava laime, bet nekā nebija...Un vispār, viņš pamana, ka man svārki sarāvušies uz augšu? Nu labi, nav jau tā, ka biksītes jau redzētu, bet kaut kādai fantāzijai jau bija jāsāk raisīties. Kaut kāds viņš atturīgs palika, būšu laikam nobaidījusi. Labi, mazliet atlaidīsim bremzes, ļausim domāt, ka tā otra buča bija vietā/

Hmmmmm, tu tiešām domā jau braukt prom?
/ izveido patiesu vilšanos grimasē/
Man jau likās, ka vakars tikai ir sācies Un es noteikti nejūtos nogurusi pēc tādas pēdu māsāžas, es jūtos kā no jauna atdzimusi

/ pieliecās pavisam tuvu un aptver ar savām lūpām viņa apakšlūpu, tā koķetīgi spēlējoties, pārvērš to karstā skūpstā...Pēc tam it kā nekas nebūtu bijis, nosēžas atpakaļ un iemalko vīnu/

Paldies, masāža bija vienkārši dievīga, bet tagad es domāju, ka tev jāatvēl vēl mazliet laika, lai izpirktu savu vainu, kura vēl mani spiež veselus 80%
2008-07-08 23:30:15
/ bāc, un ko tagad man piedāvāt kā vainas izpirkšanu...nu gan tagad tu esi sprukās..domā, domā/
2008-07-08 23:33:06