Vardarbība pret sievieti

Autors Komentāri: 313
neatminos, ka manas pieskatīšanas laikā šamējie būtu kādas lielas blēņas nostrādājuši, kā tik nolasījuši visas zemenes, arī zaļās, izravējuši burkānus, ne tikai no nezālēm, bet arī no pašiem burkāniem, pārlaistījuši puķes puķupodos, tā ka pūst pār malām utt., bet neredzu gan neko par ko šos tos būtu bijis lamāt, vai nedod dievs pērt :roll:
2011-08-08 13:13:38
Artfresh, neienāktu prātā nākamreiz sagriezt tos aizkarus :wink: esot no bērna tā metra attālumā, ko ieteiks jebkurš pedagogs un psihologs, bērnam nemaz nebūs iespēja neko sagriezt.
2011-08-08 13:16:07
Chivas! Pašreklāma? :girlangel:
2011-08-08 13:17:49
Chivas, nu nezinu..man jau no laika gala bija ieaudzinaats iztureeties saudziigi pret mantaam, lietaam...nekad neko nepleesu, nekaadas skaades nedariiju...neatceros kad kko buutu sabojaajis!
2011-08-08 13:18:39
tie viirieshi kuri aiztiek sievietes visdriizaak beerniibaa ir redzeejushi kaa vinju maates tiek dauziitas, un nav sanjeemushi pietiekoshu aarsteeshanu. un lai cik kruti vinji nebuuti, tomeer ir lupatas.
2011-08-08 13:19:21
Art, Tev no bērniem sajēgas mazas, lai neteiktu, ka nekādas.. ironizētājs :roll: Otreiz nesagrieztu.. varbūt, ja dabūtu pērienu... :lol: bet tāpat negriež vairs, neskatoties uz to, ka ne pērienu, ne kviekšanu nedabūja.. pietika ar runāšanu, kas nedz sausu muti padarīja, ne uz vēmienu rāva :-D A Tev ne tikai pērienu iedot, bet riktīgi nozilināt, ka nespētu pacelt pirkstiņus, lai pa klaveni savu ironiju te klabinātu :-D
2011-08-08 13:20:57
Vai maz ir izaudzis bērns, kurš nav tapetes sazīmējis? :roll: :lol:
2011-08-08 13:48:25
Afro, mēs zīmējam tik uz veca Snaige\\\'s ledusskapja, jāteic apzīmēts tas izskatījās krietni labāk kā neapzīmēts :reeka: Afro, vispār domāju, ka ir daži, kas nav sazīmējuši tapetes, tici vai nē, ne visiem patīk zīmēt :lol:
2011-08-08 13:52:18
Nezinu kādam idiņam jābūt lai sistu sievietei, Pie ,,normāliem,, cilvēkiem tāds iemesls vēl nav izdomāts. Vienkārši džeks ir bezmugurkaula radījums, kompleksains pušelis- vienkārši ,,lunis
2011-08-08 13:54:52
Chivas, tā ir ikdiena... :roll: tas pats ar rotaļlaukuma spēlēm, kad uzvelk glaunas drēbes un auro, ka sasmērēs... vai tagad sezonas hits.. aizved bērnu un pludmali, sandalēs un tā.. apģērbtu... un bērns, kad iet pie ūdens, aurē, lai nesaslapina sandales un velk prom no ūdens ar draudiem, ka brauks mājās.. nu takš novelc drēbes un palaid plikām kājām uzreiz :lol: :lol: :lol:
2011-08-08 14:31:34
Afro,\" a mošk kāds dod bērnam pa pieri arī tad, kad saplēš kādu kristāla glāzi? \" ...ja dabuju :lol: nedriksteju speleties ar mantam uz žurnalgaldiņa, kur staveja divi krsitaltrauki, jo vienreiz nogazu un atsitas no vazes gabaliņš, man bija savs galdiņš, bet tomer atkal sakrameju tur mantas ,aizravos un ar elkoni nogazu vazi uz gridas,sasitas vienas driskas...omķene atskreja,pateica ibitvajumatj paķera siksnu :lol: ..vairs nelidu nekad uz to stulbo galdiņu speleties...
2011-08-08 14:37:03
Bite, nu traki Tev.. :lol: :lol: :lol: nekādas vaļības :roll: a man būtu reāli po... jo cik man pašai nav sanācis saplēst smukākās glāzes netīšām mazgājot :roll: Gan jau pašai omķenei arī sanācis saplēst kādu trauku, glāzi mazgājot, diez arī paprasīja nozvetēt ar siksnu par tizlām rokām :reeka: ai, tās trakās omķenes..., kas katrai mantai un lupatai pieķērušās.. pih pah.. :lol: :lol: :lol: vot, i ļaužu grupa... pili uzcels no krāmiem :reeka:
2011-08-08 14:39:57
krāmu vācēji, ja nekļūdos ir šepokļaki... precīzi gan neatceros nosaukumu... Ar tiem krāmiem saskāros, kad vīra māta nomira, bet vīra tēvs neļāva neko izmest laukā visas parpalas bij jātur skapī utt... nu velns vot vecis jopcik ellē, bet es jau pa kluso tāpat visu izfurķīju laukā. Tik pēcāk gan bija skandalēšana pa visu sētu :D / kam vecam opim visi vecie omes štrunti/ :twisted:
2011-08-08 14:48:16
Afro, omiš jau bija labs patiesiba, lutinaja mani :-D lidz šai dienai esmu miļaka mazmeita.
2011-08-08 14:50:34
Bite, man ar omiš mīļš :lol: jo es mīļa viņai :P
2011-08-08 16:03:58
nav jau runa par to, ka auro un per bez jebkāda iemesla es atceros ko tik neesmu sadarījis: karbītu uzbliezu viruvē gaisā, visa veļa palika melna bet par to es pa pakaļu nedabūju pa pakaļu dabūju pa nopietnām lietām
2011-08-08 16:19:32
Rix,protams,ka jārunā. Ar runāšanu viss arī sākas.....tad var skaļāk parunāt un vēl un vēl un vēl....un cik ilgi Tev ir sanācis runāt?Ir kāds rekords?
2011-08-08 18:21:43
gardede....man wiss saakas un ari beidzas ar runaashanu.....Newienu briidi naw ienaakusi pat doma,iepljaukaat..... Un runaajusi esmu oii,oiiii,oiiiiii....stundu stundaam...dienu,dienaam.....-respects ir..... man naw bijis nekad probleemu,ka siichi pretii izrunaatos...netiktu ieweerots mammas teiktais.wai tamliidziigi...Man cits staats;)
2011-08-08 18:27:12
tas ir apsveicami... bet,ja skolā ir viens mazs terorists,kas dzen panikā visu pārējo klasi,...un ...vecāku nostāja ir....paglaudīt viņam par to galviņu....ko tad?
2011-08-08 18:31:23
ar taadiem maziem teroristiem skolaas straadaa attieciigas iestaades...../nu tas taa/ Bet arii mazaa terorista wecaakiem naw nekaadu tiesiibu winju iekaustiit tikai taapeec,ka terorizee paareejos...Pareizi izweeleetie waards sit saapiigaak par jebkuru siksnu
2011-08-08 18:35:57