Autors Komentāri: 225
Nu ko jūs ņematies par šo lietu? Normāli — šādā portālā ielikts šāds piedāvājums, ka, ja kāds grib braukt, tad var braukt jau ar kaut kādu vairāk vai mazāk iepazīstamu kompāniju, nevis pilnīgi uz dullo. Denisha ar putām uz lūpām apgalvo kā te varot diskusijas uzturēt "par tematu", tikai šeit viena vienīga gānīšanās un temata nolikšana. Es saprotu, ka ir cilvēki ar dažādu vietēju pieredzi un dažādu viedokli, tikai te diskusija ir par klubu tālu prom. Nav kaut kā stulbi nolikt visu tikai tāpēc, ka paši diemžēl dzīvojam rajonā, kurā kāds var mierīgi iedirst baseinā? Pašam aptuvens priekšstats par vietējiem klubiem, bet, jā, zināmais neuzrunā. Vienlaicīgi ir bijis ieskats kā šādas lietas notiek Vācijā, ASV un tur viss kārtībā, zolīdi utt. Tikpat labi var nodirst cilvēkus, kas iet uz kazino, jo arī spēļu zāles ir sākot no netīriem pagrabiem un beidzot ar nedziestošām Las Vegasas ugunīm. Un spēlētāji ir sākot no bezcerīgi atkarīgiem, kas visu nospēlējuši, līdz cienījamām personām, kas vienkārši nolēmušas atpūsties piektdienas vakarā / atvaļinājumā. Katram savas intereses un savi hobiji, bet nav jau tāpēc kāds no tiem jānoniecina. Jo īpaši, ja ar seksa tematiku saistītu hobiju aprunā šādā portālā.
2018-10-01 21:29:17
MK,sāksim ar to, ka šis izskatās vairāk pēc sludinājuma,nevis pēc temata ko apspriest!!! Otrkārt,sāksim ar to, ka pateikt kaut ko tādu,bija pilnīgi nevietā Такого типа вечеринок не проводят больше нигде в пределах 1000 км от Риги. (C) Kāpēc? Tāpēc, ka es baltu patiesību uzrakstīju savā topika par pēdējo seksam.lv pirti Kā arī tāpēc, ka pec burvīgas uzrunas sākumā,kur sasala na skorosts,jebalas na bolshenstvo,pēčāk seko šāda atruna Соревнование провалилось... все 35 женщин трахались за просто так, а не за жетоны... Никто ничего не выиграл, многие просто жетоны меняли на алкоголь...(c) Un man ņistikovkas nepatīk ja teica, ka brauc pisties,sūkāt utt. sacensību ietvaros,es vēl varētu kaut kā saprast,bet Pļa naKuj prosta jebatsa jābrauc 1000km?Okey,ekskursija utt.,bet nevajag teikt,ka nekas tāds nenotiek 1000km rādiusā no Rīgas Elitārs pļa klubs,a bet pisties no Eiropas atbrauca 35 sievietes tikai??? Nu nopietni??? Paši vispār dzird ko runā??? Turklāt, bildes pilnīgi visu izsakas...djefkas izskatās šikarno,100% esmu pārliecināta, ka viņām labi maksā!!! A vot veči...rodi meņa mama obratno!!! Un gānīties nesākām mēs,patstāvīgie forumieši,bet gan Vējš matos, kas ir man personīgi rakstījusi un nebija mierā ar manu NENORMĀLO MIESAS UZBŪVI! Ja reiz ielīda šeit un publiski sāka dirst par mani,vajadzēja ar to arī rēķināties, ka es viņu razjebu ar saviem taukiem!!! Kas attiecas uz Svindzīti un viņa pieminēto swinga pasākumu Lv,Rīgā! Argentum publiski dalījās ar savu REĀLO pieredzi šajā vietā!Un es esmu dzirdējusi no vairākiem ne tās pašas labākās atsauksmes par to pasākumu!!! Tāpēc nevajag te tagad tēlot abižinnos utt.! Tas saucās tā-nedari otram to,ko nevēlies,lai dara Tev!!!
2018-10-01 21:45:45
Skaisti veel garakus palagus nevarat uzviit njaa
2018-10-01 21:53:09
Denish, 1) Pastāsti kādai tieši sludinājumu sadaļai šis atbilst, jo šī diskusija nemaz neizskatās pēc sludinājuma. 2) Tu cepies tā, it kā Tevi tur ar varu būtu aizveduši, bet iekšā neielaiduši. KĀDA JĒGA CEPTIES??? Atveras diskusija; saturs nevienu nesaista; aiziet diskusija vēsturē ar pāris ierakstiem. Aizmirstam īsti nepamanījuši. Bet tagad cepiens jau otro nedēļu. Visi no Delfiem un TVneta izbanoti, ka šeit negācijas jāizgāž? Paskatieties uz aktuālajām diskusijām tā kritiski, no malas!
2018-10-01 21:58:11
Привет. 29 сентября 2018 года в Варшаве в клубе Euphoria второй за этот год Mega Gangbang Party соревнование по групповому сексу, где в этот раз главным призом будет iPad. (C) Ja,tas nav sludinājums,tad paskaidro man debīlajai,kas ,tad tas ir?
2018-10-01 22:00:28
Denish, neizliecies par stulbu! Izlasi visu tekstu un pasaki, kurai sadaļai šeit sludinājumos atbilst domubiedru meklēšana? Nav sadaļas "Braucam kopā!" Un kas būtu, ja 10 cilvēkiem gribētos parunāt par to pasākumu pirms / pēc? Sludinājumos jārunājas? Kāpēc par vienu "pirti" var būt diskusija, bet par citu jābūt sludinājumam? Un pat ja visa problēma būtu, ka kāds forumā ielicis sludinājumu, tad ir un paliek kauns par uztaisīto balagānu. Bet Tu, protams, drīksti turpināt vēl pāris nedēļas par šo tematu cepties, domāt, ka tas ir sludinājums un visu pārējo, ja no tā paliek vieglāk un labāk. Es vienkārši aicinu cilvēkus uzvesties pieklājīgi un cienīt citam citu un viņu intereses šajā portālā! "Viss, kas mani nesaista, ir sūds" — ar tādu attieksmi labāk internetu vispār vaļā nevērt.
2018-10-01 22:07:52
Atradu Vejshmatos ierakstu. Kas ir jāpīpē, lai to kāds, jebkurš šajā portālā varētu attiecināt tieši uz sevi? Pilnīgi bezpersonisks ieraksts, tad jau var apvainoties par reklāmām sabiedriskajā transportā utt. par jebko uz līdzenas vietas!
2018-10-01 22:12:21
Labi, MK,topi rāms Lai tā būtu,lai tak apspriež,kur un ko grib,man toč iebildumu nav Es cepšos tik ilgi, kamēr kaut kāda Vējš matos ostīsies gar manu celulītu,es atbildi parādā nepalikšu,un,Tu,to zini leto: Īstenībā,jau tikai viņas dēļ tas cepiens sanāca,un Tu,pats labi to redzi,bet kaut ko mēģini pierādīt citu,ieciklejies uz jeb ko citu,tikai ne uz Vējš matos
2018-10-01 22:13:39
Es tiešām Vējš matos ierakstu n-tajā lapā nepamanīju, neuztvēru ne par ko īpašu, jo manā skatījumā sviests sākās jau pirmajā.
2018-10-01 22:15:58
MK, man ir bijusi personīga saruna ar Vējš matos,pēc ne īpaši glaimojoša komentāra,zem bildes,kur mans celulīts spiedās zeķēs un redz perfektajai kundzei tas sagādāja diskomfortu!!! Vēl jautājumi???
2018-10-01 22:16:02
Jums spalvas uz kājām arī ir? varbūt pakaļas
2018-10-01 22:16:10
Ir! Vēl jautājumi?
2018-10-01 22:17:34
Desna ..saki ka tu nekad taa nedariitu,pateikts tev patiesi iemeslu kapec
2018-10-01 22:19:14
Jebkurā gadījumā — aicinu vienkārši vairāk cieņas citam pret citu un unikālajām tarakānu sugām mūsu galvās. Jo īpaši par cieņpilnu attieksmi jāpiedomā tiem, kam te kāda formāla vai neformāla teikšana portālā — paši vien šejienes vidi veidojam un gāžot iekšā sūdus to vien pretī dabūsim. Izturoties pozitīvi vairāk cilvēku pavilksies visur piedalīties!
2018-10-01 22:19:42
Denish, lasītājam no malas jau nav zināmas personīgas dabas aizkulises. Kas ir risināms privātās ziņās, tas tur lai arī parasti paliek!
2018-10-01 22:20:48
Fufi, ko nedarītu es nekad?
2018-10-01 22:20:51
Tu tak par to necepies? bet par celulītu gan Tak ja kādam nepatīk, lai iet na... Nekad nesapratīšu cilvēkus, kurus aizskar kāda cita viedoklis, par Tavu izskatu
2018-10-01 22:21:18
Fake, kā nu bez tām!
2018-10-01 22:21:22
Nu ko tu tur atbildeejiun vejs matos komentu
2018-10-01 22:21:34
MK, nu Tu,pajautāji,es arī atbildēju godīgi,man tak nav ko slēpt Interesanti ar to cieņu...visi grib,lai viņus ciena,bet paši kaut kā nu ne īpaši cenšas izrādīt cienur Es nesaku, ka es esmu perfekta,bez greha utt.,bet man tas ir piedodams Jā...esmu es arī iesmējusi komentāros par bildēm-parasti man smieklīgi šķiet kaut kāda kompozīcija Es tak esmu resna ar celulītu,šļauganiem pupšiem,lielu šnobeli utt.-tā tad respektīvi ar kaut kādu kompleksu es dzīvoju Taču Vējš matos,uzskata sevi par perfektu,un skraida pa galerijām un meklē kam uzdirst Un,tad jau te jāsāk domāt,kam tad ir lielāki kompleksi no mums abām
2018-10-01 22:28:45