Autors Komentāri: 315
man ar dereetu aiziet kaiminjienes apskatiit
2008-06-08 09:05:44
TTR...............Es tomeer palieku pie sava un TEvi...
2008-06-08 09:06:02
rixa vai centies lai pieveerssu tev uzmaniibu
2008-06-08 09:06:14
Rixa- mani nevar
2008-06-08 09:07:07
fredij................relax..................man nav jaacenshas.............taapat vinnas netruukst..............
A,Tev gan iesaku pacensties...............a,to rej te kaa nomiizies shunelis..................
Es neatveru teemas.............saceelaas.....un tjipa taadas.................taa,kaa spried pats ,kursh te reklameejas,lai tikai pieveerstu jel kaadu uzmaniibu.................
2008-06-08 09:08:07
DLM.............
2008-06-08 09:08:50
man nekas nemezhgjaas... es taksh viss nakt nedarbinaaj to meel :D
2008-06-08 09:09:34
2008-06-08 09:16:33
TTR_ beidz visu laiku graabaaties gar to savu kraaneli
2008-06-08 09:17:56
.... teikssu taaa..... kaads mans pazinna.... muuzzdien izveeloties sev partneres...iekullas dazzaadaas kkezaas.... vai neveiklaas situaacijaas...priekss citiem......
... nu piemeeram.... reiz kad vinns kaadu piekdienas vakaru ar divaam no vinnam bij aizgaajis uz kaadu striptiizklubu...... kur vakara gaitaa.... dejoja taa saucamie profesionaalli...... meitenes iztukssojot... kaarteejo Maartinna ssampja glaazi.... piemiedza viena otrai ar aci.... un devaas dejas laukumaaa.... kur tai briidiii notika striptiiz puissa uzstaassanaas.....puisis pirmajaa momentaa it kaa nedaudz izbriiniijaas...... bet labpraat pienneema negaidiitaas dejas partneres.... un nu ssovs saakaas......
.... visi apkaarteejie...no sajuusmas plaudeeja.... svilpa..... un vaideeja...... meitenes kas bija atnaakussas liidz saviem puissiem.... kautri lika rokas priekssaa mutei....bikstot viena otru.... un ccukstot ausiii kaut ko.....vien vaard sakot..... tur gaaja vallaa pilniiga inprovizaacija....... detalaas neizpluudiissu........ bet tad.... kad ssovs bij beidzies.... baarmenni skreeja vaakt vinnu dreebes..... peec tam .... manam pazinnam visu atlikusso vakaru.... vajadzeeja trenkaat tos uzmaaciigos puikas..... kuri bij aizmirsussi par savaam daamaam... sievaam un draudzeneem...... un kaa apmaati gribeeja dejot tiessi ar vinnaam......
.... taa nu kopss tiem laikiem..... kad vinni aizbrauc uz sso klubu.... vienkaarssi paeest ..... baarmenni vienmeer uzsauc vinnam kaut ko....... atceraas taccu......taatad... secinu.... bij labi....

.... vai daudzas no jums daamas....ir speejiigas uz ko taadu...???....
2008-06-08 09:22:27
Lūk neuzskatu, ka tas būtu augstākā seksulitātes līmeņa rādītājs un absolūtu neuzskatu, ka ar to tagad šīm sievietēm visu mūžu būtu jālepojas, jo redz tagad viņām TUR visu laiku kaut ko uzsauc...
Es noteikti tā nedarītu un nevis tāpēc, ka tā nevarētu, bet tāpēc, ka negribētu, man ir pilnīgi citi veidi, kā likt kādam domāt par mani, lai gan tie parasti ir vērsti uz konkrēti kādu vienu cilvēku, nevis uz masu
2008-06-08 10:03:17
...FS !.... tev pilniiga taisniiba..... katrs izklaideejas kaa vinnam patiik...... tev ir savi izklaides veidi.... vinnaam savi...

..... seksualitaates liimenna raadiitaajs.... nu tur nu es tev nepiekritiissu.....bet tas tev piedodams.... jo tu vienkaarssi nezini lietas apstaakllus visus..... taadeelll nebuutu lieki piebilst....vienai no vinnaam.... ir jau divas augstaakaas izgliitiibas viena no taam cik atceros psihologgijaa.... un passlaik studee vienlaiciigi veel divaas augstskolaas..... pie vinnas cilveeki naak uz konsultaacijaam...un taaa.... tas lai tu nepadomaatu ka vinnas ir kaadas skukkes...peec vidusskolas..... gadi starp citu... tik pat cik tev... laigan otrai...sskkiet bij gadi divi vecaaka..... bet tas buutiibu nemaina....
....galvenais ko es ar to gribeeju teikt..... redz.... vinnas ir cilveeki...kuri ne tikkai DOMAA ka var.... bet vinnas to reaali arii dara..... un vinnaam nav nemazaako probleemu to arii iistenot....vinnas prot atpuusties.... un ar vinnaam kopaa ir kaifs un interesanti atpuusties.....tas ir tas kas piesaista veccus..... atsskkiriibu juuti... starp sskietamu vareessanu.... un reaalitaati...??... tas ir tas par ko sseit liels vairums foruma teemu......cilveekiem patiik daudz runaat.... bet realitaatee.... ir paaraak infantiili lai ko dziivee realizeetu...... es esmu par to...ka sapnni ir jaaiisteno..... protams peec iespeejaam..... un nenodarot nevienam paari........
2008-06-08 10:44:07
DLLM...Bet tu kaut kā palaidi garām būtisku niansi, ne viss, teiksim, ko vēlies tu vai cits, ir tas, ko vēlos es Es daru reāli un realitātē to, kas saista mani Nu nesaista man patrīties ap striptīza stieni un uzmest kādam savas biksītes uz galvas, nez, varbūt es kaut ko mežonīgi ar to zaudēju, nu, bet man ir pilnīgi citas intereses

Bet es nebūt nesaku, ka šo sieviešu vēlme un uzdrīkstēšanās būtu nosodoša. Ja cilvēks kaut ko vēlas un to sasniedz, tas vienmēr ir sajūsmas vērts gājiens.
Un jā, varbūt es patiešām vēl nezinu īsti, kas piesaista večus, bet diezgan labi nojauši, kas tieši piesaista vīriešus Pagaidām spēcīgi kļūdīties nav nācies
2008-06-08 10:50:22
.... FS!.... .... nuuuuu tev ir taisniiba.... ssoreiz es staastiiju sso pastaastu.... vairaak lai cilveeki buutu drossaaki..un izleemiigaaki kaadu savu sapnnu iistenossanai....citaadi man briizziem liekas.... taadi ieseereejussi paliek.... un redz tikai darbu..... cellu uz to..... un sava datora monitoru...... protams no taa jau ar mees protam guut sava veida baudu..... bet realitaati..... veel dators nav iemaaciijies uzburt....


.... nu bet labi.... uzskatiisim sso.... kaa vietu un iespeeju padaliities pieredzee..... varbuut ka kaads no ta ar sev kaut ko interesantu atrod....
2008-06-08 10:58:09
DLLM...Manuprāt, tu jauc divas dažādas lietas. Nevajag ņemt forumu par piemēru, jo ne jau te tiek runāts par savām vēlmēm un ne jau te tiek tās realizētas. Tu pats labi zini, kas notiek te ar cilvēku, kurš aiz sava naivuma atļaujas kādā tēmā uzrakstīt savas patiesās vēlmes un mēģina tās te sasniegt.
Notiek šis te
Un vēlmes šim cilvēkam varbūt ir gluži pat piedienīgas, piemēram- vēlas pa skype nodarboties ar virtuālo seksu. \\
Varētu teikt, ka galīgi slims, lai iet un dzīvē meklē kādu utt. Bet tādā gadījumā arī es un tu esam galīgi slimi, jo izvēlamies komunicēt te, nevis tur dzīvē.
Tāpēc tas muldēšanas sindroms forumā ir tikai un vienīgi šķietama butaforija, ko cilvēki apzināti rada, lai par viņiem domātu pareizas domas un lai nedod Dievs uz savu galvu nenorautu šo simboliņu
Bet to, ko viņi dara, sarunā un vēlāk realizē reālā dzīvē aiz foruma telpām, tev nekad nebūs par to ne mazākās nojausmas
2008-06-08 11:10:00
Uj, cik krāšņs man sanāca komentārs, ar tādām bildītēm
2008-06-08 11:10:34
.... Njaaa.... he he he .... man pat vienu mirkli saaka likties... tie simboli tevi taa kaa pakkeera.....

.....zini.... es ceru ka vismaz dalla no taa ko tu teici.... buutu realitaate....
2008-06-08 11:20:47
Njā, drusku tā kā aizrāvos
2008-06-08 11:23:22
http://www.youtube.com/watch?v=YwGR18K_w8w&feature=related


.... .... dialogi dialogi..... cik dazzaadi tos var tulkot....itkaa vaardi var buut vieni un tie passi..... bet atkaribaa no situaacijas... trakteet dazzadi.....
2008-06-08 11:26:59
Tipiska sieviete, tipiski sieviešu izgājieni
2008-06-08 11:41:08