klikšķis

Autors Komentāri: 279
man ta nebuus,bet Tew?
tad kaapeec domaa ka es to klikšķi ieshu mekleet,
lai atrastu iisto 8)
2008-05-04 09:38:38
Izadors.....Tev noklikshkkeeja? :lol: :lol:
2008-05-04 09:39:12
Rixa...!!! Ne jau aareejaa daillumaa ir taa saals!!! Daillums sievietei dziivo aptuveni 20 gadi ....to zin visi.... bet miilla sirds un labsirdiigums... ir tas kas dziivo visu laiku....es izveelos otro variantu....ar taam skaistuleem...ir vienas probleemas dziiveee....es domaaju vecci mani sapratiis! :pipe:
2008-05-04 09:39:48
ja ja vinjam jau otro reizi ir sajuuta ka kaads kko piedavaa
2008-05-04 09:40:02
Man visu laiku klikšķ,tik nevaru saprast kurš ir īstais tas klikšķis.
2008-05-04 09:40:25
dalailamam...Ar seksu jānodarbojās apmēram 4 dienas pirms ovulācijas. Saistīts ar to, ka spermatozoīdi-meitenes dzīvo ilgāk, nekā puikas, iespējams, ka līdz Jūsu x-stundai tikai tie paliks gaidot olšūnu.
Tieši pirms sāksiet mīlēties, vīrietim ir jānomazgājas karstā dušā - meitenītes ir izturīgākas pret temperatūras pacelšanos.
Vēlams, lai sieviete šajā gadījumā nesasniegtu orgasmu - tad flora nav puikām labvēlīga.
Labākā pozīcija ir klasiskā - sieviete zem vīrieša, ar seju pret seju.
Vismaz 2 mēnešus pirms ieņemšanas sievietei vajadzētu pieturēties sekojošu diētu: var ēst olas, dārzeņus un augļus (izņemot apelsīnus, banānus, plūmes), piena produktus. Jāsamazina kartupeļu un gaļas izmantošana, jāizslēdz sāls, piparus, jebkādus konservus.
Mēs gribam puiku!
Jānodarbojas ar seksu tieši ovulācijas dienā.
Vīrietim jānēsā platas bikses, jāmazgājas vēsā dušā. Citiem vārdiem runājot - nepieļaut spermatozoīdu pārkaršanu.
Vīrietim jādzer īsi pirms mīlēšanās kofeīnu saturošu dzērienu - tas aktivizējot puikas.
Sievietei vēlams sasniegt orgasmu.
Labākā pozīcija ir vīrietis aizmugurē.
Visu ko iesaka ēst sievietēm, kas vēlas meitenes - izslēgt no savas diētas, toties ēst piparotus un sālītus ēdienus, kartupeļus.
pasekojiet hormoniem - ja ir augsts vīrišķo hormonu līmenis, visticamāk ka ieņemsiet puiku.
Ķīniešiem bija sava tabula, ar kuras palīdzību tie noteica puikas vai meitenes piedzimšanu. Šajā tabulā tiek saistīts sievietes gadu skaits uz ieņemšanas brīdi un ieņemšanas mēnesis. Tabulas ir sastopamas vairākās variācijās, tāpēc grūti noteikt, kura tad ir īstā – tāpēc tabulu, kas kādu laiku bija atrodama Cālī, izņēmām.

Viens no variantiem varētu būt šis: Tabula

M - meitene, J - zēns, tabulas augšpusē - mātes vecums ieņemšanas brīdī, labajā pusē - ieņemšanas mēnesis.



Vēl viens prognozēšanas variants, ko kādai Cālenei iemācījusi viena pieredzējusi vecmāte. Mātes pilni gadi ieņemšanas brīdī + ieņemšanas mēnesis (piem., jūnijs - 6). Šo summu dala ar divi - ja rezultāts ir ar komatu, tad meitene, ja rezultāts apaļš bez komata - puika! Piemēram, mātei ieņemšanas brīdī 32 gadi, ieņemšanas mēnesis marts, tātad kopā 32+3=35. Dalīt ar 2, sanāk 17,5, tātad meitene.



Vēl daži ticējumi, kuriem pat gribot ir grūti izdomāt kādu pamatojumu. ja nu tikai - ja ļoti gribās, varbūt sanāks?

Lai ieņemtu puiku, zem gultas jāliek cirvis. Lai ieņemtu meiteni - karoti zem spilvena
Vīriešiem vīrišķīgās profesijās (karavīri, ķirurgi, ugunsdzēsēji un t.t.) biežāk ir meitas
Ķīnieši uzskata, ka sievietei ir jāguļ ar galvu uz ziemeļiem, ja grib ieņemt dēlu, un uz dienvidiem - ja meitu
Lietus laikā ieņemtais bērns visdrīzāk būšot meitene
Meitenes jāieņem aukstā laikā, puikas - karstajā




2008-05-04 09:40:34
Brāl,es tevi saprotu,un piekr\'tu,tu kā vecākais no mums abiem,esi ar lielāku dzīves pieredzi
2008-05-04 09:41:43
Rausīt ,lēnāk diktē,es visu pierakstuy,nu man tagad ir arī pamācība.
2008-05-04 09:42:52
Dalailama....tieshi taa.......aareejais daillums nav muuzhigs(kaut gan.....paskatos uz sevi....hmmm,nu taa neko veeljoprojaam).......
paliekoshas ir ieksheejaas veertiibas......... :wink:
2008-05-04 09:43:31
Izador.....secinaajums viens.....tie tik taadi klikshkkiiishi......kas Tev tur visu laiku klikshkkina......iisto uzreiz saprastu...kas un kaa.... :lol:
2008-05-04 09:45:36
rixa,tu zini kā atpazīt to īsto?
2008-05-04 09:46:30
:-D nu ..brieži uz priekšu..varēsiet pieredzē padalīties darbojās vai nē.... :lol: :lol:
2008-05-04 09:46:33
Rausi,kāpēc brieži,vai mums ar brāli esi ragus jau uzlikusi?
2008-05-04 09:47:34
Izador.....man domaat,ka ,ja tas iistais noklikshikkina....tad pat jautaajumi izpaliek.....razz un Tu saproti...tas ir tas..... :lol:
2008-05-04 09:49:00
Turpmaak ejot nodarboties ar seksu.... liidzi nnemssu tavu pamaaciibu ...kompasu un mugursomu ar paliigliidzeklliem!!!


Njaaa!!!! Nu par to cepinaassanos un vaariissanos ... biju dzirdeejis.... tik ar to laiku 4 dienas.....tu domaa man tie astainie tik ilgi maz dziivo..??? Hmmm...... kasa pakausi!!!

Nu viena lieta no ssii te visa man gan patika..... tas sanaak ka lai buutu puikas..... man sieviete ir jaasamiillo taa lai vinna beiktu!!! :irok: SSitais man tocc patiik...... man patiik to lietu vienmeer nodariit kaa naakas!!!

Bet es ar liidzjuutiibu saaku skatiities uz taam daamaam kuraam ir meitas....... Klau.... tiessaam taa ir..... juus nebeidzaat... kad meitas ienneemaat...ko..??:)) :pipe:
2008-05-04 09:49:17
rixa,liekas ka tev jau tas ir bijis.
2008-05-04 09:49:42
:-D vel nē,bet vēl paspēšu.... :-D : :-D :lol:
2008-05-04 09:50:49
Izador...paarmet krustu :lol:
2008-05-04 09:51:13
Brāl,ja jau viņas nebeidza,tad frigidas ir viņas,vai otrs variants,partners tāds švakāks viņām bijis.
2008-05-04 09:51:56
:reeka: :reeka: dalailama... :reeka: :reeka: ..Tu man sāc patikt...
2008-05-04 09:51:59