Virtuālā un reālā pasaule

Autors Komentāri: 274
Reālajā dzīvē satiekoties diviem cilvēkiem,var pareģot uz priekšu,vai būs tuvas attiecības vai nebūs.Protams vis ir atkarīgs no abu cilvēku simpātijām vienam pret otru un vēlmes tuvoties.Šajā situācijā impulsi un mājieni var būt dažādi jo to var just un redzēt.
Acu skatieni,smaids,uzmanība,sarunas.Jeb kurā situācijā var nolīdzināt nesaskaņas,jo vis ir atkarīgs kā tu sevi pasniedz,vai arī to ko tu vēlies pateikt.Šeit ir galvenais tiešais acu kontakts,mīmika,bals tebrs utt....
Vajadzīgā brīdī tu vari apķert un samīļot,paņemt aiz rokas,nejauši pieskarties.Sieviete to jūt un tev ir iespēja saprast vai viņa iet tev pretī vai atgrūž.Pats galvenais jau šajā būtībā ir sākums.Ja sieviete tevi pieņem un vēlas tevi,tad vņā nāks tev pretīm.Jo viņa zin ka uz tevi var paļauties,uzticēties.

Virtuālajā dzīvē ir mazliet savādāk.Tu nespēj tuvoties,paskatīties acīs,uzsmaidīt viņai,paņemt aiz rokas,apķert.Jā it kā saruna notiek,viņa laiž Tevi klāt.Notiek atklātas un jaukas sarunas,bet.............Mazliet tomēr ietur distanci lai tiktos.Varbūt baidās.It kā dod cerību,bet varbūt tikai ķircina.
:roll: :roll: :roll:
Zināmā mērā var saprast meiteni :) Viņa grib vairāk uzzināt par šo cilvēku.Bet ir lietas ko virtuālajā pasaulē nevar redzēt un just.
Jā ir zināms risks,satikties,jo var nepatikt ārējais izskats.Bet mani tas neuztrauc,jo man patīk iekšējā pasaule un cik es jūtu un redzu,viņai arī.

Varbūt šeit slēpjas tās bailes un neziņa.........ārējais izskats :roll:
2008-09-03 14:26:22
:uups:
2008-09-03 14:28:30
fox, tu protams piedod, bet laikam esi smags liriķis.. :) Visu dabā un attiecībās nosaka sex!!! A pēcāk jau veidojas kaut kādas pieķeršanās. :) seksam.lv meklēt mīlestību/pastāvīgas attiecības, khmm smags gadījums..
2008-09-03 14:29:46
A, Tu viņai tā arī paprasi... :)

Un tādas, kas pārāk ilgi raustas, laužas un vēl kā savādāk točna nav kaut kas labi! :0
2008-09-03 14:30:32
teikšu godīgi...man ir ļoti svarīgs ārējais izskats....bet iekšējai pasaulei arī ir jābūt sakārtotai uz tip top! :wink: :)
..esmu novērojusi...cilvēciņš tīri nekas,bet kad atver muti un sāk runāt....nu tad ir tā kā ir....... :roll:
2008-09-03 14:31:04
Protams, ka ir svarīgs izskats.... tikai tās gaumes jau dažādas.... un ne jau tas feisiņš vai kubiciņi ;) vien nosaka izskatu.... noteicošs var būt arī tikai acu skats... :)
2008-09-03 14:31:16
pachotnij-bet kurs tad sevi atzist par neglito :)
2008-09-03 14:31:24
nē...reiz man tiešām ļoti iepatikās viens cilvēks,kad diendienā pavadīju daudz laika kopā. Sākumā izskata dēļ nebūtu pat iedomājusies,ka šī persona varētu ieinteresēt arī vairāk....tā kā būs jāpiekrīt par to iekšējo pasauli :roll: kas tieši to ir izdomājis-glītie vai neglītie, man po...manis pēc kaut neglītie-viņiem acīmredzot ir vairāk laika,lai domātu par tādām lietām :roll:
2008-09-03 14:31:32
vienam rozā acenes ;) :D

tēma laba... un liela daļa patiesības.... vienīgi par izskatu nepiekritīšu.....
2008-09-03 14:32:57
kas tur Magnolia ir :shock: Zobi vai nav mazgati :o
2008-09-03 14:33:17
Ragana par to laiku :whipping:

Arī tādiem pietiek, ko darīt! Un ar ko tad Tu nosit savu laiku, ka Tev pilnīgi nav laika lai pelēko vielu pakustinātu?
2008-09-03 14:34:01
galvenais kas guultaa :lol: :lol: peec tam var domaat, kaa izskatu pielabot, un ieksheejo pasauli :P :twisted:
2008-09-03 14:34:43
tikai1es, bet līdz gultai tak jātiek kaut kā.... :shock: :lol: :lol:
2008-09-03 14:35:27
man ir bijusi situācija, ka pat neredzot laikam bija sajūta... tas ir mans cilvēks.... un diezgan pēc ilga laika ieraugot... vilties nenācās :uups: :irok:
2008-09-03 14:35:37
grobs,,,,,,,,,kāds tur sakars ar zobiem? :lol:

..teicu....kad atver muti un sāk runāt...pasarg dies kas tur pa stulbībām nāk laukā......trīs vārdus neprot teikumā salikt....bet no ārpuses....što za ja!..... :lol: :lol: :lol:
2008-09-03 14:35:58
a kas teica,ka par to nedomāju? :P šajā ziņā esmu visu izdomājusi pietiekami un metodes kā iepazīstu cilvēku arī ir vairāk vai mazāk skaidras :P iepazīstoties interneta vidē izskats nospēlē galveno lomu, bet gribu uzsvērt to,ka ne vienmēr tas cilvēku attiecībās ir bijis primārais.... :P
2008-09-03 14:37:05
Kura krasavica nāks ar mani uz randiņu? Gribu redzēt, kā tas īstanībā viss apkopojās!! Nu kaut kā es neaizbraucu līdz Raganas teiktajam... :D
2008-09-03 14:39:41
Nerunā aklos randiņus, vari palikt :jack: , labāk paņem un izej laukā, iepazīsties ar daiļavām uz ielas. :)
2008-09-03 14:41:01
wtf, elementāri..lai piem. es aizietu ar tevi uz randiņu, tev būtu man jāatsūta puse no sava bilžu albuma, :lol: jo kā teicu, izskats te vairāk vai mazāk ir galvenais :P ja tu nebūtu manā gaumē, bet nāktos diendienā ar tevi tikties un iepazīties spiestā kārtā un tu kā cilvēks mani ar kaut ko aizķertu,tad arī skatītos uz tevi citām acīm... :lol: kā jau minēju..iepatikās man reiz viens vīrietis kā cilvēks un spēja mani aizraut ar ko citu nevis ar savu ārējo izskatu :roll:

2008-09-03 14:43:55
pachotnija apsestiba tikai ar arejo chaulu,man nav saprotama,izteikti tiiniska domashana :shoks: Manuprat cilveka ir jabut visam,es varu nepienjemt skaistuli,bet simpatisku un izskatigu gribas,koptu,bet ar smadzenju rievaam...virieshi pec 35,tad jau paradas,kas tai galva daras:DUn 40gadigs un vairak,nu fascine ta pieredze un gudriba,pat vairak ka izskats,galvenais,lai nav aluspunciits,vai tikko jaushams :wink:
2008-09-03 14:46:00