SSO TO ATCESEEJOS....! :))

Autors Komentāri: 140
DLLM, daudz nianshu.
ko mees daraam ar muti? eedam garshiigas lietas, skuupstaamies, kraasojam luupas utt..........visas patiikamas nodarbes, vieniigi pie zobaarsta nav tik patiikami :?

es domaaju : ar to arii saistiita shii mana veelme - gribu patiikamas sajuutas :)
2008-11-12 10:43:57
Dala
Tas jau nebij kā pārmetums... tas pat labi... ;)

_wild_
cik Tu gan smuki māki runāt... upss, rakstīt.... :)
2008-11-12 10:45:05
:pipe: ..... Lapsinn..... sapratu tevi...... bet jautaajumu gribeeju uzdot bish savaadaakaa veidaa....... vai tev ir kaadreiz paarnneemusi veelme..... vienkaarshi pannemt mutee un taisiit minjetu...... nu teiksim..... kaadam darba koleeggim.... vai pazinnam..... vai vienkaarshi kafeijniicaa priekshaa seedoshajam .... izskatiigajam puisim... ??..... varbuut ieraugot skaistu sievieti......... tu domaas nodomaaa....... ehhh....luuk ar shito sievieti..... es vareetu veesi.......... a kaapeec gan nee...!!... :pipe:
..... manu domu saprati.... ko gribeeju jautaat...??...
2008-11-12 10:45:20
:pipe: FTW.... tamdeelll jau vareetu buut forums....... kur mees vareetu viens otru labaak izzinaat!.... :pipe:
2008-11-12 10:47:08
Aleksi, :uups:
2008-11-12 10:48:01
:pipe: ..... Wild...... un viiriesha loceklis tev mutee...... rada to siltuma un intimitaates sajuutu..??..... :pipe:
2008-11-12 10:48:26
par patiikamam lietam vienmer prieks parunat,es gan tikai palasiishu shoreiz! :pipe:
2008-11-12 10:48:31
DLLM, taas ir neaprakstaamas sajuutas :) :) :)
2008-11-12 10:49:42
:pipe: ..... Danij....... es tak tevi nebuushu samulsinaajis ko..??..... taads galiigi nav mans meerkkis..... :pipe:
.... Kaa man buutu jaapaarfraazee jautaajums..... lai tu saaktu uz to atbildeet..??..... patiesiibaa tavs viedoklis mani noteikti intereseetu....... :pipe:
2008-11-12 10:51:47
:pipe: ..... Wild...... a tu droshi saac...... gan jau pa visiem mees taas izjutas sajuutas noformuleesim...... :pipe: ......varbuut notiek briinums un ar kaut ko prieksh sevis izsecinam.... :pipe:
2008-11-12 10:54:43
DLLM, ja buutu mazinjaaka, tad varbuut atklaatu kaut ko jaunu , taa neklaatienee apspriezhot :)
tagad nee - teorijas pietiek, tikai praksee var guut kaadu jaunu niansi :-D
2008-11-12 10:57:34
eh... kaut kā neticas, ka no visiem sievišķiem, kas šeit atrodas vienai wild strādā fantāzija un cilvēciskas vēlmes... :uups:
2008-11-12 10:59:40
Dala, to liek darīt iekšējā sajūta, man personīgi ar svešu nepazīstamu cilvēku tas nav patīkami, nu nepievelk, bet sev tīkamam cilvēkam gribas izdarīt ko labu, vot i priecājos, kā šis kunksts no labsajūtas , nu protams, patīk arī tā maigums un siltums, ka\'iepriekš minēja kāds :roll:
2008-11-12 11:04:11
:pipe: .... Wild.... praksee saki..... vai tas noziimee.... ka tu neizsleedz situaaciju.... kad kaut ko liidziigu vari veeleeties izdariit kaut kad ar tu..??.... :pipe:



FTW..... nav nemaz kaa tu saki........ nav tikai viena Wild....... Danija ... piemeeram....... tas ka vinna pagaidaam klusee....... ir kaadi apstaaklli...kaapeec vinna taa dara...... pazudiis tie apstaaklli...... un gan jau arii mees dzirdeesim vinnas domas......... un tam nebuut nav jaabuut shodien...... :pipe:
2008-11-12 11:05:32
:pipe: ...... matild.... :kiss2: .... Laba diena.... :pipe:
.....vai es pareizi sapratu...??.... tatad tu to dari tamdeelll lai sagaadaatu patiikamu sev tiikamajam viirietim...??...... tas ir patiesiibaa drusku savaadaak......... bet tavu domu sapratu...... :pipe:
.... es shoreiz jautaaju.... par tevis neapzinaatu ieksheejo..... nu sauksim par balsi vai domu.. piemeeram.... kas tev saka.... :secret: ehh.... pannemshu ka es vinnu muteee...... gribu noskatiities kaa vinnss klluust liels.... un peec tam atkal nesaprotami mazinnss...... shoreiz vairaak taa kaa par to procesu.... un formu varbuut...... kuru tu gribeetu pannemt savaa muteee....... kaa jau teici.... taa siltumu un maigumu...... :pipe:
2008-11-12 11:11:11
Teikshu taa,sniegt virietim tada veida baudu ,man pashai ir kaa gandariijums un pashai ar tas uzstashanas process tikams (tas neattiecas uz jebkuru virieti)! :pipe:
Nu par manas pashas velmem!Nu jaa ir bijis taa,ka sagribas sniegt viram to prieku,pienaku un pasaku,nu taa miilli ..... :uups: ja apstaklli atlauj tad vienkarshi atpogaju bikshu priekshu un to izdaru,man tas process sniedz kautkada veida gandariijumu,bet kapeec nezinu,tad pati juutos kaa dabuujusi,varetu taa pat teikt! :pipe:
2008-11-12 11:13:44
esmu ljoti kaisliiga sieviete un varu ar seksinju nodarboties jebkur un jebkaa,jo tas spriedzi nonjem dziivee un ilgaaks muuzhjs buus :)
2008-11-12 11:16:01
nu re.. atkal nonākam pie slēdziena, ka sniegt un dāvināt ir liela daļa no baudas un prieka....
2008-11-12 11:16:06
Dala, nu patīk man gar to ņemties, visādos veidos, nevaru atrauties , pati arī jūtu kautkādu tomēr gandarījumu, bet formai jābūt stingai, jau gatavības pakāpē, var jau arī saļūkušu ātri uzdabūt, bet tas nav svarīgi, jebkurā gadījumā tas pieņems vajadzīgo formu, :uups: :uups: :uups:
2008-11-12 11:17:04
prieks redzēt _wild_ atgriezušos 8) Un jau ar tik patiesiem vārdiem.

Sveiks Dal,
kas beidzot sakarīgs, par tēmu runājot:) Ne katra sieviete spēs atbildēt šiet patiesi, uz itkā vienkāršo jautājumu. Jauki, ja viņa spēs atbildēt sev....patiesi.
2008-11-12 11:17:50