Autors Komentāri: 152
Pufīgā Argentum, it kā tu neesi bijusi uz krievu mākslinieku koncertiem. Tie 99% zem fonogrammmas muti plāta. Bet gan jau tu nemaz nesaprati, domāju,ka dzīvajā dzied.
2018-07-18 10:39:17
Debīlā zirgagovs pat neko pamatot nespēj. Tik zviedz un lamājas.
2018-07-18 10:40:40
Lia, kādu tur ūdeni? Lūk viņām zem fonogrammas jāiedzied, kur savu balsi stundām drīpelējušas, lai beidzot būtu labi un koncerts sanāktu.
2018-07-18 10:47:35
Sanīt, tu esi duma. Viņām ir labas balsis. Maestro R. Pauls nestrādā kopā ar sūdīgiem vokālistiem.
2018-07-18 10:51:07
Es nekad neesmu redzējusi zirgagovi ... jaukti dzīvnieki esot ļoti skaisti cilvēki.
2018-07-18 10:51:46
Jā, Maestro strādā ar talantīgiem cilvēkiem ... bet, kad kaunu sāk taisīt, viņš no viņiem atsakās. Vai ne tā?
2018-07-18 10:55:03
Ko man pamatot? Tu jau pierādīji, ka man nav vērts argumentēt, jo Tev sajēgas ir mazas. 1) Kāpēc ir mākslinieki un to support grupas, kas spēj izveidot labu skanējumu ar tām pašām skaņu aparatūrām, kamēr ir citas grupas, mākslinieki un to support grupas, kas nespēj? Un tam nav nekāda sakara ar fonogrammu. Kā piemērs ir nesen Rīgā pabijušais James Arthur. Kā iesildošās grupas bija carnival youth un Busulis. Busuli dzirdēji no laba attāluma, bet carnival youth bija neklausāms. Skaņa no dirsas, vārdus saprast nevar, pavadījuma skaņa visu laiku mainās utt utjp. Kamēr James Arthur varēja saprast visu, skaņa bija laba ( varēja būt labāka ), vārdi saprotami. Un nebija nekādas fonogrammas. 2) Arēnā Rīga ejot uz hokeja spēlēm var iziet no arēnas ar migrēnu, jo skaņa ir tik drausmīga, ka izdedzina visas smadzenes. Nejau tāpēc, ka aparatūra vainīga, bet cilvēks, kas sēž aiz tās... 3) Kāpēc ir gana atsauksmes no festivāliem, kur ir grupas, kas izmanto lielāko daļu no skatuves aparatūras vienu un to pašu, ko citas grupas, spēj to konfigurēt tā, lai skanētu, kamēr citi nespēj? Pats pa festivāliem nebraukāju, bet actually man laikam ir zināmi cilvēki, kas spēj saklausīt kaut ko. Ir cilvēki, kas nedzird augstās sakāņas, ir cilvēki, kas nejūt daudzas lietas un tad esi Tu, kas vienkārši prikola pēc mēģina pierādīt, ka ir padebīla. Kāpēc Tev tik ļoti gribas izcelties ar stulbumu? Kas to lai zin, iespējams, bērnībā daudz sista esi.
2018-07-18 10:55:50
https://www.youtube.com/watch?v=8r6GscfdaQI Rekur, Pauls nestrādā kopā ar netalantīgiem cilvēkiem?
2018-07-18 10:59:28
Ftw ... Tu ir dusmīgs? Tavs tonis ir tāds, ka Tu kliedz un žestikulē.
2018-07-18 11:04:45
nedaudz uzvilkts esmu jau 3 nedēļas un vainīgi pie tā ir stulbi cilvēki, kretinē...
2018-07-18 11:06:49
Slikti. Man agrāk ar tā likās. Tagad es vispirms sevi vainīgo cenšos atrast.
2018-07-18 11:13:10
Es saprotu ftw dusmas: man reiz bija draugs, kurš nodarbojās ar mūzikas aparatūru. Viņa tusiņpasākumos telpa bija piepildīta ar skaņu, taču tik labi noregulēta, ka ne tikai nevajadzēja ausis aizspiest, bet pat runāt nepaceļot balsi varēja. Tāpēc es koncertus neapmeklēju, klubus un pat kinoteātrus - reti un izvēlīgi, jo nākas visur aizspiest ausis.
2018-07-18 11:22:22
Apāc! Es neesmu teikusi, ka dzīvais izpildījums ir sūds un tikai fonogramma ir laba. Beeet fonogramma, lai cik viņa daudziem mūzikas mīļotājiem nav pieņemama- skanēs tīrāk un labāk par dzīvo. Tapēc daudzi teiksim krievu mākslinieki viņu izvēlas, lai nav liekas problēmas un izgāšanās. Es tak nesaku, ka nevar uzrīkot dzīvo koncertu kvalitatīvu, bet par faktu kā tādu,ka laba fonogramma skaņas ziņā skanēs labāk. Tu pat neiebrauc, kādā kontekstā es rakstīju. Guntars Račs atbraucot no ASV, reiz vienā intervijā teica, ka aparatūras, mikrafonu un pārējas mūzikas tehnikas ziņā un cilvēkiem, kas viņu māk pārvaldīt-mēs dzīvojam akmens laikmetā.
2018-07-18 11:22:23
A tas, ka uz vienādas aparatūras vieniem skan, bet citiem nē- varētu būt atkarīgs ne tikai no mākslinieku kvalitātēm, bet arī no izpildītā repertuāra, mūzikas stila, balss tembra un vēl daudzām sīkām niansēm. Ne pa velti lielajiem māksliniekiem ir sava aparatūra un pat savi izvēlēti mikrafoni. Vismaz es tā domāju.
2018-07-18 11:28:26
Guntars Račs atgriežoties no ASV teica, ka mūsu Lia ir viena no skaistākajām sievietēm šaj forumā. Es viņam piekrītu.
2018-07-18 11:29:36
Pati skaistākā, nevis viena no. Tā viņš teica.
2018-07-18 11:31:38
Lia, nu Tu jau kā Afro ar kalniem un riteņbraukšanu ieciklējies. Kuš, mazā.
2018-07-18 11:32:09
Mīļā sirds, aparatūras kloķīši un podziņas jau arī ir paredzētas tam, lai jebkura stila skaņu padarītu vismaz klausāmu un skaidri dzirdamu! Bet pie tiem kloķīšiem un podziņām vairākumā gadījumu sēž cilvēks, kuram lācis uz auss uzkāpis, un kurš tikai prot nospiest "play".
2018-07-18 11:32:09
Mūzika ir ļoti specifiska lieta. Noteikti nav tā, ka pie labākā regulējuma visiem skanēs vienādi labi.
2018-07-18 11:35:07
Es tā domāju (c) Nu šeku reku atkal attīstības līmenis. Protams viņiem ir sava aparatūra, savi mikrafoni utt, bet skandas 90% izmanto vienas un tās pašas, ko iesildītāju grupas, ko paši māskslinieki. Festos un lielākos pasākumos visi tā pat sēž uz vienām skandām. Kā pie jel kuras aparatūras ir "diminishing return" princips. Tu vari nopirkt mikrafonu pa 100Eu un viņš būs sūds, bet nopērkot pa 1000 vai 10,000 atšķirība uz samērā maza. Tā vai tā viņi visi izmanto profesionālos mikrafonus. Atšķirība vairāk vai mazāk ir pašā skaņas noregulēšanā pret telpiskumu, apstākļiem, koncerts ir zem klajas debess vai telpā un vēl dažādiem faktoriem. Lazy cilvēks vienkārši uzliek vienu konfigu un močī visur vienādi. Ne pa velti ir redzēti video utt, kur lielie mākslinieki skaņo savus konfigus stundām, lai pilnībā saprastu un visu telpiskumu aizpildītu ar kvalitatīvu skaņu. p.s. žēl, ka Lia posts tika izdzēsts, varētu iemest acī, kur viņa teica, ka zvērene neko nesaprot un fonogramma esot spēks.
2018-07-18 11:35:28