Ceļošana...

Autors Komentāri: 377
ALEKSI, es i back .... :lol: Klau, man nav mērķis apbraukt tikai jūras piekrasti, man ir mērķis izzīmēt ar velo LV... tobiš Latvijas robežu apbraukt. Savlaik manējie to veica, bet es nevarēju izkārtot brīvas dienas... :roll:
2014-09-27 22:09:25
Klau, Bum, a Tu Kanārijās tikai pļažoji? jeb ko aktīvu arī darīji? Beidzot sanāk tur arī pabūt, lai gan tā ir vieta, pēc kuras dvēsele nešvilpo. Bet gan jau tāpat smuki tur. :) Man interesē kalni tur. Jaungada pirmās dienās tur atpūtīšos :roll: ah, jā... es Tenerifē... nevis Grand Canaria.
2014-09-27 22:12:17
O johaidī.. pati hiking info uz vulkānu atradu Tenerifē.
2014-09-27 22:17:08
Bum-bum, Tavai zināšanai Krima jau kautkādus deviņus gadus nav lētā zeme. Ja tev tur nav radu vai labu draugu, tad labāk Turcijā, Spānijā, utt. padzīvoties, jo tā sala gana naudiņu paņem, nerunājot par reisu Rīga - Simferopole.
2014-09-27 22:45:03
Afro: Nu sen jau es tur biju, 2008., vareetu buut! :roll: Bijaam 5 dienas....1 pa pludmali, dienu ar ritenjiem vizinaajaamies apkaart, akvaparks, diena ar auto apkaart salai un diena pa El Teides nacionaalo parku! Visvairaak atminjaa palika El Teides Vulkaans...3 555m, bet liidz pashai augshai 3 718 metri! Vieta, kur tika filmeeti zvaigznu kari! Mees braucaam augshaa ar vagoninju, bet atminos, ka vareeja kaapt ar kaajaam pa takaam...vispaar tur ir kur staigaat, netikai ap vulkaanu, bet visaa El teides nacionaalaa parkaa....taa bija vieniigaa vieta, kur esmu bijis, kad maakonji ir zem manis! :P Bet Tev Afro vajadzeetu izdariit vienu lietu....lai uzkaaptu liidz vulkaana virsotnei, ir vajadziiga speciaala atljauja no El Teides nacionaalaa parka, un to var pieteikt internetaa! :P Shis ir tas, ko uz fikso atradu! The best way to reach the highest point of the peak is by cable car. Once at the top, you can walk around and take in the amazing sights. Here, you are almost at the summit but the only way to reach the mouth of the volcano is to get permission beforehand the national park’s office in Orotava via the website you can apply for a permit. Alternatively, guided walks up the volcano are available, but please remember that you will need a fairly high level of fitness to endure the climb, which takes around six hours. Also, it is worth bearing in mind to bring along warmer clothes and appropriate footwear. Janvaarii El Teidee buus auksti un sniegs! :P :P :P Un dienas ir iisas, tas ir jaanjem veeraa! :P
2014-09-28 01:06:49
Sane, ja lidojums pa daargu, var doties ar vilcienu 2 dienas! :P :P :P Ja kompaanija laba, kaapeec nee! :wink:
2014-09-28 01:08:17
Bumčik varētu padomāt, kad Tu strādā kādā firmelē, kas izkārto reisus uz nekurieni lai muļķi vieglāk no naudas atvadītos... :D Bet pēdējā laikā tik tiešām ienāku palasīt tavus mazos stāstiņus par ceļošanu... vai zinies garšīga lasāmviela :P :uups:
2014-09-28 04:38:32
vsopel, straadaat par celjojuma konsultantu nebuutu slikta ideja! :lol: , bet neesmu ne tuuroperatora darbinieks, ne biezais! :wink: Lidojums toreiz uz Tenerifi bija par latiem 80,- abos virzienos caur Dublinu, buutu bijis greeks neizmantot! :shura: Atceros, sen, sen atpakalj, kad es veel mazs biju, Tukuma domes deputaati aizlidoja uz Kanaariju salaam....visi curaaja karstu, jo parastam cilveekam tas likaas kaut kas nesasniedzams, un paskaties, laiki mainaas! Tenerifee ir skaisti, bet kopumaa njemot, man liekas, ka tomeer Kanaariju salas jau sen taads novalkaats krekls vien ir! :roll: :wink:
2014-09-28 10:22:36
Afro :yo: parādi savu nosauļoto dupsi, lai ticu 8) :lol: jā, būtu kāds atvaļinājumu piešķīris un tā vairāk naudas... arī vālētu kaut kur ar veļuku vai pastaigās... :roll: Tagad varbūt vienkārši sanāks uz kādu Eiropas pilsētu ziemassvētku noskaņu baudīt... :D Visideālāk vecu, mazām ieliņām, piesnigušu un ar salīdzinoši maz cilvēku... lai ir klusums un miers ;)
2014-09-28 10:37:56
Alex, man liekas, ka nekur taalu nav jaabrauc peec Tevis aprakstiitaas Z-sveetku noskanjas! :P Shaada vieta vareetu buut tepat - Kuldiiga! :wink: Ja gribas veel vairaak klusuma un miera un kad sniega daudz....uz Gaizinkalna apkaartni! :irok: Ziemaa tur tieshaam ir skaisti! :P
2014-09-30 17:12:30
bum-bum, ticu ;) tik Kuldīgā varētu sniega nebūt :lol: un parasti, ja esi Latvijā, tad esi ierauts kaut kādā briesmīgā pirmssvētku ažiotāžā un stresā... :roll: veikali, dāvanas visiem, vēl darbi, visur pilns ar cilvēkiem, nekur normāli netiec... :?
2014-10-01 14:36:42
Bum, o, Tu i zelta gabaliņš! Paldies par info par El Teides nacionālo parku! Noteikti gribēšu kāpt kalnā ;) Un kalnos kāpt tieši vajag pavēsu laiku, man liekas elles mocības ir karstā saulē pie klintīm un pie debess juma vazāties. Aleksi, nu es pa pļažu nevandījos tik daudz, es kāpu kalnos, un kā zināms Spānijā kaktusi, visādi asie krūmi un akmeņainās takas kalnos, tā ka kārtīgā hiking tērpā un apavos ;) Aleksi, nu , nu.. vai tad nedēļu vai 2vas gadā nevar izraut, lai pastaigātos vai ar velo pamītu?
2014-10-01 14:38:46
Afro, nu nesanāk... :evil: ja ir nedēļa, tad tajā ir citas lietas darāmas... :roll: būs laikam jāmaina darbs... :!:
2014-10-01 14:59:00
Afro, nu Tu tur taa uzmaniigi! :wink: Atsauksmees palasot bija teikts: sniegs ir paaraak maz, lai slpeepotu, bet paaraak daudz prieks hiking! :P Apskatiijos ieks youtube paaris video.....neko nevar saprast....vieni staigaa februaarii pa turieni t kreklinjos, citiem veejs dveeseli puuta laukaa! :wink: Tev janovaktee laba diena un viss! Es negribu sameloties, turgaiss paliek ap 9.00 un jau ap 15.00 saak kreeslot.....taa kaa no riita paaraak ilgi pa gultu nevaarties! :shura:
2014-10-01 15:07:27
Alex, pirms z-sveetkiem Vaacijaa ir superiigi z-sveetku tirdzinji.....eh, visa taa atmosfeera tur ir neaprakstaama....karstviins, piiraagi, piparkuuku un krustnaglinju smarzja gaisaa....eh!!! :P Es 2 gadus biju decembrii, abas reizes Berliinee.....super! :irok:
2014-10-01 15:11:36
Bum, nu nezinu gan par to sniegu... :roll: Protams, es nestrīdēsos ar Tevi, bet tieši šajos mēnešos, kad mums auksta ziema (janv, febr, marts) kāds no paziņu loka uz Tenerifi dodas un sūdzējušies tikai par vēju vai arī lietavām. Janv temp 20+ grādi. :roll:
2014-11-13 07:00:42
...vot ,vot ..tieši tā Tenerifē ap šo laiku ir silts ,tas ir atkarībā no pilsētas ,jo laiks mainās...La Palma ap 23 decembri ir 20-24...var uzlīt ,bet uz 20 min...jo dodos gandrīz katru gadu... 8)
2014-11-13 07:09:15
tad es ceru, ka satraukumam par baigo sniegu nav pamata.. arī kalnos :roll:
2014-11-13 07:15:50
taalaakais un labaakais kur esmu bijis ir septiitaas debesis :uups: 8)
2014-11-13 08:50:06
Februārī bijām Gran Kanārija. Braucot apkārt salai 2 stundu laika visi gadalaiki. Pie okeāna +26 kalnos sniegā ap 0. Vienā stūrī rok kartupeļus otra lasa banānus. :-D :-D :-D Pirmaja dienā apdegt saulē, otrajā saaukstēties kalnos. :-D :-D :-D Nākamnedēļ brauksim testēt Fuertventuru. :-D :-D :-D
2014-11-13 09:27:38