Vai Tu esi laimīgs?

Autors Komentāri: 105
Snikereli, es zinu...reti,bet eju...un man tiešām veicas :lol: Vienīgais, kas man nepatīk,ka apkārtējie skauž, un,tad es jūtos neērti :uups:
2016-10-23 06:52:55
Uzvelc kādu masku den.un paņem mani līdz :wink:
2016-10-23 06:54:50
Snikereli, es neeju nekad viena :lol: Un,ja es ņemšu Tevi līdzi, tad Tu sāksi skaust tā pat kā pārējie :lol: Tā viņš ir :roll:
2016-10-23 06:56:12
Ņemt līdz nozīmē ka pēc tam sadalisim līdzīgi,un tad skaudibai nav vietas,a?
2016-10-23 06:58:50
Nesen izlasīju rakstu par to pozitīvo domāšanu- ka vienmēr var būt sliktāk, jānovērtē to kas ir utt. Tas viss esot sevis mānīšana, samierināšanās, savu problēmu apslāpēšana, un beidzas ar vēl dziļāku depresiju utt. Tie, kuri jau saknē domā negatīvi, ir labāk sagatavoti traumām un problēmām, un vieglāk tiek tam visam pāri. Respektīvi, esi biežāk laimīgs, bet pie neveiksmes- dubultā nelaimīgāks, vai arī esi mēreni pesimists un peldi pa dzīvi bez lieka pozitīvisma, taču arī izbēgot milzu negatīvismu. :xleto: Domājams, ka var veiksmīgi lavierēt starp abiem šiem stāvokļiem, mēreni noķerot prieciņu, kā arī šad tad pabimbājot spilvenā.
2016-10-23 07:02:19
http://ftop.ru/xxx-walls/131523-marie-mccray-petite-fucking-threesome.html Iepriks kludijos ar linku Man pilnai laimei pietiktu :-D
2016-10-23 07:13:44
Snikereli,nea 8) Ja man paveiksies,es neko ne ar vienu nedalīšos :lol: Štukas nevinēju :lol: A es varu iedomāties,ar kādām summām Tu ej spēlēt :lol: Ieva,cilvēks nespēj sevi sagatavot pilnīgi visām dzīves likstām :wink: Tu vari būt cik gribi negatīvs/pozitīvs,stiprs utt.,bet ja tiešām notiks kaut kas ārkārtēji slikts,piemēram ar kādu tuvinieku nespēs cilvēks dotajā momentā tikt galā ar problēmām racionāli.Varu teikt vienu,laiks dziedē visas brūces...laiks ir vislabākās zāles,tas nu toch!Ar laiku jebkuru dzīves situāciju Tu izvērtē savādāk...skaties uz visu savādāk,pat spēj piedot utt. Un vēl,kas..jo cilvēks ir vecāks,jo viņš viedāk uztver jebkuru situāciju...tās protams ir manas subjektīvās domas un pieredze. p.s. Cilvēks norūdās no tiešām smagām problēmām.Kad dzīve sagādā ko tādu patiešām smagu,pēc tam viss pārējais šķiet tāds nieks!Dažkārt man citu problēmas šķiet vienkārši nieks,ji tiešām citiem dzīve naF bijusi rožu dārzs!Un tikai,tad cilvēks spēj novērtēt to,kas patiešām viņam ir :wink:
2016-10-23 07:14:04
https://vimeo.com/161472134 Cilvēks esot tuvāk dabai biežāk sevī sajūt laimes sajūtu! Laimīgs cilvēks nav no rīta līdz vakaram, tad tā jau ir maska! Svarigākais, lai cilvēks sevi apzinās, spēj priecāties par to, ko dzīve piespēlē- kaut, drūmā dienā, skrējienā pamanot sīkumu!
2016-10-23 07:15:39
Nebūsiet laimīgi,jo esat neizglītoti,neperspektīvi cilvēki
2016-10-23 07:17:49
Laimīgs cilvēks ir tas,ja domā pozitīvi pat grūtā brīdī
2016-10-23 07:20:59
Valentīna, braucam uz mežu?
2016-10-23 07:22:09
Jurka,jā jā :lol: Biģu famīlija Tev galīgi nepiekristu :lol: Viņu mājā vienmēr carit laime un smiekli :lol: Visi ņeuchi,nekā naf,bet dzīvo mirklim :lol: nekad neesmu dzirdējusi,lai viņi savā starpā kasītos,meitas šmules un abām vechi,bērni,visur vienmēr kopā pod ruchku un smaidu uz lūpām 8) Dzīvo mirklim,un viss viņiem ir labi!Pārējie apkārt mēs noliekam,kā tā var dzīvot utt.,bet viņiem ir labi,visi dzīvo draudzīgi,vīrus nemaina kā zeķes-nu un te vieta Shreka morālei-galvenais atrast tādu pašu ķēmu kā Tu :lol:
2016-10-23 07:23:31
Den,ko te puksti? :lol: labrīt.
2016-10-23 07:27:30
Den,es tak uz kazino neeju,mes te savā kompānijā...
2016-10-23 07:35:16
Es šorīt esmu laimīgs. Dejoju pie Pharell Williams un cepu pankūkas tērpies tikai apakšveļā. :dancer:
2016-10-23 07:36:54
Snikereli,molodjets :lol: Gliemi,fotoreportāžu lūdzu atrādi :uups:
2016-10-23 07:39:11
Denisha, piekrītu, lielām traumām sevi nesagatavosi nekā, bet, piemēram, braucot bez biļetes sabiedriskajā transportā, cerot, ka kontrole neiekāps, ja būsi morāli sagatavojies viņu iekāpšanai- būs vieglāk to pārdzīvot :D
2016-10-23 07:47:16
Lai būtu laimīgs, nemaz nav jābūt tādā kondīcijā, ka staigā pa ielu kā akls pamuļķis no eiforijas. Arī huligāni kliegšanas kontestā vai kautiņa laikā, testosteronam un asinīm plūstot no ādas, ir laimīgi šādā anarhiskā situācijā :) Lai arī Lv ir padebīli socio-ekonomiski-politiski elementi, bet pozitīvais ir vairāk. Ja gribi saprast, kā ir būt nelaimīgam, brauc padzīvot uz Sīriju čali.
2016-10-23 07:50:55
Ieva :reeka: es to neuzskatu par problēmu,drīzāk tas būs neveikls moments citu cilvēku priekšā :lol: Bet tas arī viss ir atkarīgs no cilvēka :lol: man viens paziņa pastojanna brauca pa zaķi un kontrolieri viņam bija vienkārši pie kājas :lol: atceros,kā vienreiz Z-svētkos braucu kopā ar viņu un protams viņam naF biļete un iekāpj kontroliere :lol: tas šovs ko viņš tur uztaisīja bija vienkārši rēcīgs :lol: Sākumā viņš viņai mēģināja iestāstīt,ka nākamajā pieturā iekāps tētis un samaksās par viņi :lol: tad viņš sāka pa jūtām sist,ka ir Z-svētki,piedošanas un dāvanu laiks :shura:
2016-10-23 07:52:46
Es domaju visdziļākā sakne gribi vai nē ir naudā, jo ja nav naudas, nebūsi vesels, ne uzturet tos ar kuriem esi laimigs, nav drebju kas patik, nav masinas,nav ediena, bez maz vai paliec viens. Un domaju ka viens nekad nebusi laimigs.
2016-10-23 07:56:17