Daamas, kaa viirietim ir jaauzrunaa juus?

Autors Komentāri: 183
Eva Denish,protams,protams,ka ir un ar visiem tarakāniem!!!Esam taču galu galā atšķirīgi,neesam taču kā inkubatora cāļi!Ka patīk,lai priecājas par piedāvājumu,bet man tas kaut kā nesaista
2016-07-02 21:02:38
Lai jau čalis defilē pie visām foruma dāmām, gan jau 1 no 100 grib paskatīties kā mužiks masē savu daiktu. Arī starp sievietēm ir tādas, kam kājstarpi var ieslēgt ar vienkāršu, dzīvniecisku vienrindas rīmi:)
2016-07-02 21:06:22
Izmet tīklus un gaida lielo lomu! Gluži tāpat kā zvejā! :-D
2016-07-02 21:08:26
Tieši tā, ne visos tīklos būs loms, tamdēļ izmet vairākus un aplūko visus. Kādā kaut kas garantēts, vismaz kāds zābaks :D
2016-07-02 21:10:51
Es! Viss kārtībā, man nāk miegs un nav spēka turpināt domu....grejs-masāža bija sarkasms vai ironija, sauc kā gribi, taču par to krānu biju domājis....nē, neko nebiju domājis. Varbūt vnk pie vainas Tava profila bilde. Krūtis Tavas izskatās neslikti, taču nekad nav paticis, ka tas tiek tā uzsvērts...nu, tjip profila bildē džeks ieliek krānu - iepazīsimies? Un sieviete tikai kkādu savu, tjip spilgtāko detaļu. Tādā veidā it kā pati liek noprast, ka tas ir viss, kas viņai ir, jo ko gan 'viņiem' vēl vairāk vajag, vai ne? :wink: Tur varbūt tā atbilde uz jaut - kāpēc man raksta tieši tikai šitie un tieši kko tādu? :roll: P.s. Aicinu nebraukt galējībās un arī par manu superbildi neko nepārmest. Krāns man ir maziņš un vnk kautrējos to izstādīt uz vispārējo metambu fona. Tiešām niecīgs, nopietni. Varbūt tāpēc es tikai rakstu no aizkulisēm un kādam piesienos? Tiešām, atbildēt uz šito pats es nemācēšu :roll:
2016-07-02 21:12:52
Bums, Tu mani mīli? :roll: Hipij,nu diez vai foruma vāveres viņam ir mērķauditorija.Domāju,ka viņš raksta visām pēc kārtas,ar cerību, ka kāda to tiešām vēlās. Džo, a Tu vienmēr piesienies kaut kam,kas īsti Tev nepatīk.Nu tas tā....tīri mans subjektīvais viedoklis:bananadance: Un vispār loģiski ir piesieties, tam,kas nepatīk :lol: nu ja patīk,tad jau nav par ko un kāpēc piesieties 8) Es šobrīd par tekstu runāju.
2016-07-02 21:13:21
Džo, Tev vajadzētu grāmatu sarakstīt, būtu ko palasīt! :wink: Es - lai vai kas jums arī rakstītu un kā, bet nu uzmanība jums patīk, to noliegt nevar! :wink:
2016-07-02 21:18:47
Būtu inčanti tam pacanam pajautāt zvejas rezultātus, vai kāda zive arī ikpalaikam piekožas. Varbūt te var nodoties jaunam fetišam - viss, kas uzspaiso dzīvo bez narkotikām un dunčiem, ir labs :) Sept - nu tad trenē mēli, ir tāda ķirurģiska operācija, kas atvieno tos saistaudus zem mēles, kā rezultātā mēli var izbāzt par krietni vairāk cm ārā. Centimetros un lokanā mīlas muskulī ir spēks :)
2016-07-02 21:20:01
Arī zābaks ir loms, varbūt saimniecībā noderēs!:irok:
2016-07-02 21:20:25
Den, viss no noskaņojuma atkarīgs un vispār :roll: ja godīgi, tad nopietns es šeit sev nemaz nepatīku 8) cenšos te ienākt aizvien retāk, taču dēļ sava vājā rakstura tas diez ko labi man vē nepadodas :uups: Nē, viens ir skaidrs kā diena, ka šeit NEDRĪKST atrasties sliktā garastāvoklī, jo var elementāri sacepties par to pašu 'neparko' un vienā mirklī sabojāt nervus gan sev, gan veselai strīpai saldo un laimīgo virtuāļu :-D
2016-07-02 21:23:45
Nju,protams,bum-bum!;)
2016-07-02 21:24:59
Bums,nu kā to ņem.Es tagad domāju par to uzmanību.Nu nesaista man tāda uzmanība, kādu piedāvā pm mūsu staltie Latvijas bērzi :lol: Vot cik bieži jums bibjiem vāvere pati uzraksta pirmā?Ar kādu piedāvājumu vai komplimentu? :roll: Pie tādiem Raimo tekstiem esmu jau šeit pieradusi :lol: Tev tāda mauciska seja izskatās,man patīk(c) Nu saņemot šādu tekstu,es līdz šai dienai nevaru saprast, vai tas bija kompliments vai uzbrauciens:reeka:
2016-07-02 21:26:45
Hipij, Tu man tikko vienu anekdoti atgādināji :lol: par veco vīru, kuram puikas jautāja - kas tevī vecais tāds īpašs, ka visas ciema meičas uz tevi kā trakas, bet mūs nemaz nemana? - nemācēšu puikas jums neko atbildēt - noteica vecais vīrs, ar mēli pielīdzinādams sev uzacis 8)
2016-07-02 21:30:38
Deni - izņemot forumiešus, no pārējo vidus man ir vairums geji rakstījuši ar tik jēliem tekstiem, ka pat :vee: gribas! :wink: Bet ko tur slimiem padarīsi, kam rūķīši galvā paslēpes spēlē! :!:
2016-07-02 21:30:42
Džo, man gan vienmēr šķiet, ka Tu šeit esi nopietns.Tu vienmēr māki tā smuki,caur puķēm uztirst.Citreiz rodas sajūta,ka citi to nemana, vai vienkārši negrib to pamanīt:bananadance: Bet tas protams atkal ir mans subjektīvais viedoklis :-D
2016-07-02 21:31:39
Savs labums no tiem SkaiPISTIEM ir gan :whistling:
2016-07-02 21:33:22
Es - ja pagriežam kapeikai otro pusi, cik Tev sakarīgo trāpījušies? :roll:
2016-07-02 21:34:00
Rixēn! Čiu miu! :wink: Kāds? :-D
2016-07-02 21:34:59
Bums, nu vispār jāsaka, ka jūs bibji esat vispār drosmīgi:xgdance:Ņemt un rakstīt,kā Džo teica betonēt :lol: Nezinu, kā citām,bet man nepietiktu drosmes kādam uzrakstīt pirmajai.Pat,lai cik ļoti viņš man patiktu. :P Nu man būtu neērti, ja mani atšūtu :lol:
2016-07-02 21:36:56
Deni - uzraksti - paspēlējies - ja jūti ka nav - atmeties! :wink: Kāds neērti? Nebija lemts un viss! Tik vienkārši! :wink:
2016-07-02 21:39:37