Fistins

Autors Komentāri: 526
Tikko uzvariju kartupelus ar mizu. Velak iesu sevi iepriecinat. Edisu ar eksporta sviestu un jutisos labi.
2018-12-18 23:15:26
Bumi, tu tads fors no malas izklausies. Kur 65 liki?
2018-12-18 23:16:57
Denish, fuuu ... nomierināji. Es nodomāju tur tie 23 km lietū, vējā un kādā iestādē esi nokluvusi, ja pansijā darbiniekam nakts mājas nav. Denīt, turies ... neraudi. Ja kas, Bum mūs nemīl ... Peli ar! :-D
2018-12-18 23:16:57
Latvija kā valsts sen ir mirusi, bet kā zeme mīļa!:irok:
2018-12-18 23:17:59
Nesaprotu kur jums tik daudz naudas ir vajadzigs.. Izvaru skabu kapostu zupu un nedelu edu. Tas, ka susi vai banketus gribat, ta jau jusu problema.
2018-12-18 23:20:21
Pervīt, 100 punkt, ka vienu kartupeli ar sviestu dibenā iebāzīsi. Blēdis tāds ... ne bez iemesla tik gardi aprakstīji.
2018-12-18 23:20:35
Pervi - pieticība ir forša lieta! :wink:
2018-12-18 23:22:07
Sanit, ne velti piemineju eksporta sviestu. Varu padalities, driz bus gatavs. Nezinu ka bildi te iebazt.
2018-12-18 23:23:35
Bumi, ta mani dzive ir audzinajusi. Berniba pudeles nodevu un tiku pie savas pirmas kapeikas.
2018-12-18 23:24:28
Pervi - kāpjot pa kāpnēm augšup, pasveicini visus, lai krītot lejā, nav kauns acīs skatīties! :uups: Atceries - ka ne visi prot dzīvot ar rubli kabatā! Vairumam ponti vairāk kā vajag! :wink:
2018-12-18 23:26:54
Bumi, taisniba tev. Tapec dzivoju ar nopelnito. Sevis ar galvu izdomato. Man nav neviena kredita.
2018-12-18 23:28:19
Man aizbraukušie nekad nebrauks atpakaļ, vismaz man nav tādu ilūziju. Un es labi saprotu, kāpēc — parasts ierēdņa darbs, bet pa 7 gadiem no nulles nopirkt 1-dzīvokļa māju pilsētas centrā, aprīkot, nopirkt no salona jaunu vidējas klases Mercedes-Benz un vēl pie bērna tikt. Viss nepārstrādājoties, 8h ofisā un tad mājas. Mums lai pa 7 gadiem ko tādu paveiktu vai nu jāraujas n-tās stundas, ja vien neesi kādā augstā amatā, vai jābūt labiem galiem un iespējām piepelnīties. Tā ka aizbraucējus pilnībā saprotu, bet nesaprotu tos, kas brauc atpakaļ. :pipe: Tur vēl kādi tarakāni galvā, lai te ko labu meklētu. :pipe: Slinkot gan var visur vienādi, tas fakts, tie pārbraucēji neizbrīna. :lol:
2018-12-18 23:28:27
MK, ir kvalificets darbs un mazak kvalificets. Diemzel, dzive ir barga un liek darit to ko prot. Es setnieka darbu, piemeram, cienu un atalgoju to.
2018-12-18 23:33:46
Bum pareizi saka - motivācija. Uz šaļaj vaļaj kaut kur aiznesties, man jau trešajā dienā uz mājām gribās. Viss, apnika. Tad kad strādāt aizbraucu ... otrajā nedēļā jau naudu saņēmu. Vahhh. Man liekas, ka tur vēl ilgi strādātu ... un strādāju ar nepagurusi.
2018-12-18 23:33:47
Bums, kāds netērējies? :roll: Es vispār neko neesmu iztērējusi,jo vēl neesmu sajutusi naudu rokās :lol: Varbūt šopings arī mani iepriecinātu,es pat zinu ko es nopirkšu vispirms-gumijas zābakus un siltāku kurtku 8) Vēl tikai +/-2nedēļas...ja izturēju tik ilgi,tad jau divas nedēļas toč... Man startā ir laba alga :wink: + šeit arī visi gandrīz ir ar demensi,kuram nu kurā stadija :wink: Bet nē,darbs nav grūts!Fiziski noteikti nē! Te ir tāds aprīkojums,ka 100.Lv aprūpes nami tik sapņot par to var! Nezinu, nav viedokļa,Leduspelei jāprasa! Bet cik es esmu bijusi slimnīcas vai Vaivaros...tad par full body hoist,vai stand up hoistu,ir pirmā dzirdēšana šeit! Turklāt,te viens cilvēks nestrādā!Vienmēr ir divi! Neko nedrīkst viens pats darīt,lūk arī atšķirībā,par ko es mēģināju te ieskaidrot viendien Leduspelei un Muterītei,ka fiziski,šeit nav grūts darbs! Nevar salīdzināt ar Lv!Kur vienam aprūpētajam sazin,kas jādara ar guļošo slimnieku,kas nekustas! Mani rezidenti ir super:xgood: Es viņus visus dievinu,visus kā vienu :-D Es viņus pa diviem mēnešiem esmu izkodusi labāk nekā daža laba poliete pa 6gadiem! Un ja jūs zinātu kāds ir gandarījums, kad Tev(tas ir domāts man) ik reizi atbild rezidents,kurš vispār reti runā...nu patiesībā tā runāšana sastāv no atbildes "yes" uz jautājumu :-D Bet Isobela un Erna vienmēr man atbild ar"yes",kad es no rītiem jautāju,vai noilgojusies ir pēc manis :-D Erna vienmēr smaida,kad izdzird manu balsi,tas ir tik sasodīti patīkama...it kā sīkums,bet man ir tāds gandarījums,nopietni :wink: Un es esmu pirmo reizi dzīvē saskārusies ar to, ka es kādam nepatīku,tikai tāpēc, ka es labi daru savu darbu :roll: Es saprotu kāpēc tā ir,nu tjipa tās polietes,bet no otras puses,nu pļats nav mana vaina,ka viņām šis darbs ir tikai DARBS! Zin kā?...es pati sev nozvērējos,ja es jutīšu,ka viss,es vairs nederu šim darbam:tobish man šis ir darbs tā pat kā pārējiem,tikai un vienīgi nauda un poKuj viss,kad manī zudīs pacietība,līdzcietība,cilvēcisks un mīlestība pret rezidentiem...tad es uzreiz mainu darbu! Nav ko mocīt ne sevi,ne vecāka gadu gājuma cilvēkus,kuriem patiešām ir vajadzīga ne tikai palīdzība,bet arī uzmanība,labs vārds utt. :wink:
2018-12-18 23:34:10
Mk - par to jau ir tas stāsts! Daudzi vairs neatgriezīsies! :roll: Ātrie laimes meklētāji ir gan šeit, gan tur, tad atgriežas, tad brauc atpakaļ! :!:
2018-12-18 23:34:54
Pervi - nav ne bērnu, ne kredītu, ne sievas - pat ne X5 :-D
2018-12-18 23:37:05
Bet būsim godīgi - arī tur nav nekāda medus maize! :-D Ir drausmīgi darbi, ko dara tūkstošiem cilvēki - es pat gribētu teikt - mūsdienu modernā verdzības forma! :roll:
2018-12-18 23:39:08
Bumi, man ir 4 aboli. Es naudu neskaitu cik tereju, vajag tikai pelnit un stradat.
2018-12-18 23:39:30
Ja Denish nebūtu sirsnīga meitene, tad tādai Ernai viņa būtu po.
2018-12-18 23:44:40