"REVOLŪCIJA " 18.06.2022!:))

Autors Komentāri: 2888
Aigun, un Rikis apgalvo, ka es esot jebanutaja:reeka: Es šito vispār nesaprotu, man piemēram pilnīgi vienalga kurš potējas un kurš nē-katram sava galva uz pleciem :lol: Man darbā visi izslimoja,citi 2x noķēra covid 8) Es līderis, man joprojām nav bijis covids 2gadu laikā :yo: :yee: I vazājos,i dzēru,i pīpēju i ar visiem pozitīvajiem kopā biju:lol: Kā mana druška saka,zaraza zarazu neaiztiek:reeka: :reeka:
2022-06-13 20:40:48
Covid šķīra laulības, jo piespiedu kārtā daudziem bija jāsadzīvo vienās telpās 24/7, kas izrādījās par daudz. Izrādījās, ka daudziem partneris nav paciešams vairāk kā stundu vakarā un mazliet brīvdienās. :pipe:
2022-06-13 20:41:29
Mk,es to bez covid zināju, ka labāk ir būt viena, hipp Hipp urrā :lol:
2022-06-13 20:43:07
Denish, bet citiem tak ģimene ir statusa simbols, vajag ķeksītim būt ar sievu / vīru un kādu bērnu. :pipe: Ja neesi precēts, tad uzreiz tā kā bomzis. :lol: Reiz sastapu "draugu loku", kurā bija princips — katru gadu no visiem viens pāris precas un organizē pārējiem tusiņu uz 3-4 dienām. :pipe: Vismaz piecgades plāns uz priekšu, bez kāzām tusiņš laikam nebija variants. :lol:
2022-06-13 20:45:55
Mk, es noteikti būtu no tiem. Jo besī slimam vecim acīs lūrēt, ja vēl sūdīgāk par viņu jūtos. Bet tač esmu žēlsirdīga!
2022-06-13 20:51:11
MK,kam tiem citiem?Tiem,kas to Rīgas praidu gaida tā kā bērni Ziemassvētku vecīti? :pipe: Nu sorry, bļatstvo visapkārt, nu kādas var vairs būt ģimenes simbols? Es vairs pat mana vecuma pāri nepazīstu, kurš nebūtu pajājies ar citu onkuli/tanti bērnu priekšā, nostādot fakta priekšā, kā tētis ar mamu šķiras un lūk Tev būs jauns(a)tētis/mamma (lielākā daļa pēcāk saiet atpakaļ kopā un pat apprecās :!: ). Es vairs pat nezinu,kas mūsu bērniem galvās darīsies pēc 10 gadiem...psihe noteikti sapista...visatļautība un jebļa acu priekšā, vot Tev ģimenes statuss kā simbols... :cry: Un varat jūs pukstēt cik gribat-lai katrs savā gultā dara ko grib un ko grib!Bet par to nav jablaustas ar pliku piNpi/īzdu pa ielām! Priekš tā ir seksam.lv pirtis vai Waršava svings! :lol:
2022-06-13 21:00:01
Man viss ir pie dirsas ... Covidi, Ukraina da jel jebkas, lai tikai nejustos traucēta. Nekādīgi.
2022-06-13 21:02:17
Denish, es gan tikai priecājos, ka cilvēki kļūst izglītotāki un meklē paši savus dzīves risinājumus ne sirmā vecumā. :pipe: Citādi tā Bībelē ierakstītā kārtība bija derīga pirms 2000+ gadiem cilvēku bara manipulācijai un kārtības ieviešanai attiecīgajā iekārtā, kad dažiem piederēja viss, bet pārējie vergoja. :pipe: Tad izdomāja, ka visiem jādzīvo pa pārīšiem un :fuck: tikai tumsā zem segas vairošanās nolūkos (jo kungam vajag vairāk darbaspēka...). :pipe: Laimīgu sabiedrību tā kārtība neizveidoja, spriežot pēc pēdējo 2000 gadu notikumiem. :pipe:
2022-06-13 21:11:10
Mk,nu nez...es tomēr laikam vecmodīga, tāpēc jau arī patīk Vova un Batjka:pipe: Bet kā jau es iepriekš minēju, katram jādara tā, lai būtu labāk priekš sevis:pipe:
2022-06-13 21:12:47
Tā izskatās — meklē kungu, kas visu izlems Tavā vietā. :pipe: Man patīk pašam meklēt kā dzīvot labāk, foršāk, jaukāk. Visi priekšraksti un citu pamācības:  :shit: Zig-Zag bija dziesma ar vārdiem, ka dažreiz gribas par vergu būt. :pipe: Loģiski. Tikai kam biežāk, kam retāk. :pipe:
2022-06-13 21:16:30
Aha, patīk gan viņai. Tie vecie, slimie marazmātiķi. Pašai dzīvojot Eiropā. :-D
2022-06-13 21:19:30
Man mamamma jau izsenis teica, ja mums būtu Prezidents, kā Putins ... mēs uz Urrā dzīvotu. Vēl joprojām labi dzīvoju, nevienu Prezidentu nezinot.
2022-06-13 21:22:49
Es sapratu, kapēc memmei. Patīk tarakāns un Putins. Viņa labprāt mantkārīgos nolūkos. Kalpotu vecam, bagātam, valdonīgam vecim. :-D
2022-06-13 21:26:25
Sanīt. Ar ko mēs bagāti būtu? Huilo tak neko nav spējīgs radīt. :-D
2022-06-13 21:29:14
Kombuļniece,bet es neesmu apmierināta ar dzīvi Eiropā:pipe: Tikai nesāc veco dziesmu, brauc uz Krieviju un dzīvo tur un bla bla...ja uz turieni būtu tik vienkārši aizbraukt no Eiropas droši vien sen būtu izmēģinājusi laimi tur :idea: MK,mēs visi esam vergi...neaizmirsti 8) Kungu diez vai meklēju :lol: Es pārāk mīlu brīvsoli un neatkarību, bet tas nenozīmē, ka man nevar but tāds pats viedoklis kā kādam citam :roll:
2022-06-13 21:31:20
Kombuļniece, un ko visu varenā Lv ir radījusi 30 brīvības gados? :pipe:
2022-06-13 21:32:29
Es gan priecājos, ka esam prom no austumu kaimiņa un viņu lietu kārtības. Mazliet virtuāli kontaktējos ar cilvēkiem tur, tāpat, sadzīves lietas. Liela pilsēta un pēkšņi vienā rajonā nav dzīvokļos nekāds ūdens. :pipe: Aizmirsa, ka kādu jābrīdina. :pipe: Pēc tam izrādījās, ka ūdens nebūs 2 nedēļas. :pipe: Tādā haosā tur visu laiku dzīve rit, tik cik cilvēki ar to samierinājušies. Pieņem par pašsaprotamu, ka var uz 2 nedēļām nebrīdinot atslēgt ūdeni, bet par to laiku tāpat maksāt. Kukuļi ikdiena. Korupcija visos līmeņos. :pipe: Vienmēr atceros situāciju, kad firma, kurā tobrīd strādāju, vinnēja iepirkumu Maskavā. Sākumā visi nopriecajās, pēc tam izrādījās, ka nav neviena darbinieka, kas turp gatavs labprātīgi braukt projektu īstenot. :lol: Beigās viens atradās, kas gatavs visu novadīt, pēc tam lamājās par pieredzēto. Dabūja vēl visu naudu vairākos piegājienos koferīšos ar vilcienu vest, jo, nu, valsts tur tāda... Normāli samaksāt arī grūti, lai nav vēl bonusā otkati jāmaksā. :pipe: Tur dzīve kā pirms tiem 2000+ gadiem — tauta vergi un dažiem pieder / nosaka visu. :pipe: Tur labi dzīvot? — ja tiec piramīdas augšā, tad var mēģināt. :pipe:
2022-06-13 21:33:17
Es Zelenskī iemīlējos jau sen ... tik feins jokdaris, disko puika.
2022-06-13 21:33:21
Denish, uz Krieviju aizbraukt un strādāt bija kā 2 pirkstus apčurāt. 100x vieglāk kā uz kādu GB / DE vai Īriju un citām valstīm, kur daļā vajag personīgas rekomendācijas un iepriekš darba devējam izsludināt x konkursus vietējiem, kuri nepiesakās darbā un tikai tad var ņemt kādu citvalstnieku. :pipe: Nu, OK, varbūt zemākā līmeņa darbos Eiropā prasības zemākas, bet grūti aizbraukt un uzreiz tikt vidējā līmenī, par kādu vadītāju. :pipe: Krievijā — bez problēmām!
2022-06-13 21:37:04
Memme, braucēja lielā. Tu tak saproti, ka tur. Tu ar savu anarhistes. Un brīvdomātājas garu. Ātri uz pudeles tiktu apsēdināta. Un brēkdama meklētu iespēju aizlaisties. Ai, tās taču tikai tavas mitrās fantāzijas. Kā jau es teicu, kalpot bagātam vecim. :-D
2022-06-13 21:39:12