Autors Komentāri: 203
AkivE...tu būsi mūsu sirds balss?
2008-07-06 21:40:48
Nerātnā,neesi padomajusi ka ari liela daļa viriešu tāpat var teikt par Jums?
2008-07-06 21:43:31
Eu, klausaas, varbuut pietiek veidot offtopiku? Kas jums par maniereem. Ja nepiedalieties teemaa, tad ejiet savu drazu dziit chataa. Nu tik daudz ta praata pietiek, kaa izlasiit pamatteemu un uz to atbildeet, vai tomeer nee?
2008-07-06 21:45:14
Sv,ja tas man,pamattemu izlasiju,un ari komentus,vnk šis bik aizskāra...,sorry
2008-07-06 21:47:37
/ Augstprātīgi? Kurā vietā es uzvedos augstprātīgi? Man liekas, ka es vispār te visam tagad izdabāju, citos apstākļos un ar citu vīrieti es sen jau būtu apcirtusies uz papēžiem un aizgājusi ar tiem klabinot. Viņš tagad atkal mēģināja man iekabināt vai kā to saprast? /

Hmmmmm, laikam jau tiešām tu būsi pirmais, kas man tieši šādos apstākļos to saka.

/ Patīk, ka viņš vismaz atzīst, ka uzvedies kā cūka/

Zini, man jau šķiet, ka mēs abi šovakar mazliet pārforsējām un galu galā vai tad svarīgi, kāds disks tieši tagad skanēs, var jau uzlikt arī fonā radio

/Kāda tomēr es esmu jauka, vienmēr atradīšu kādu kompromisu. Nez, nav jau laikam viņš nemaz tāds cūka, īstenībā kaut kas viņā ir , un tās lūpas pēc šapmpja tādas miklas palikušas. FANTA! STOP! Pat nedomā!/ Saskandina ar Rakari, cieši ielūkojoties acīs./
2008-07-06 21:48:25
Nu jaa, radio, tas tieshaam ir kompromiss. Ja nemaldos tieshi tagad skan SWH miera muuzika jauks raidiijums, vienmeer patiik. Par to uzveshanos, laikam jau Tev taisniiba, vienkaarshi centos padaliities ar to, kas man likaas, dveeseles bariiba, bet nebiju gaidiijis taadu pretriecienu, pietam tik asi un spariigi. taapeec arii mazliet aizsvilos. Centos kautkaadiigi to ieksheeji apslaapeet, bet nu tomeer... Un ja godiigi, nejau muuzika bija tas iemesls kaapeec Tevi aicinaaju, bet gan tas, ka veeleejos Tevi beidzot satikt, jo visu laiku saistoshi runaajamies virtuaalajaa videe, bet par visiem shiem gadiem, nebijaam nevienu reizi tikushies. Un man jaasaka pavisam godiigi, pat neskatoties uz shkjietami kareeviigo shiivakara gaisotni, Tu man veeljoprojaam liecies saistosha, un arii simpaatiska, lai gan domaaju, ka peec savas uzvediibas, vareetu buut taa kaartiigi sakritis Tev uz nerva.

/taa aiziet pirmie artileerijas shaavinji, komplimenti. galu galaa vinja ar mani dzer jau otro shampaniesha glaazi, bet man veel ir shampis, pilsns ledusskapis. Nee tomeer ir tajaa sievishkjii kautkas, par ko buutu veerts ciiniities, nu kautvai lai uzzinaatu, kas galu galaa tas ir./
2008-07-06 21:59:27
/ Ha, pa visiem šiem gadiem, nebijām ne reizi satikušies, ko nu lej tagad Nu beidzot vismaz sāk palikt skaidrāk, pag... Bet varbūt viņš vienkārši man tagad grib gultā ievilkt? Hmmmmm, vajag būt mazliet uzmanīgākai, nevajag tā lēti uz šo uzķerties. Ok, paspēlēsim pēc tava plāna, tad jau manīsim, kas tur sanāks /

Nav jau tik traki, mazliet gan likās dīvaini, kad tu mani dzini ārā no mājas, bet tomēr es saprotu, ka tu esi samērā emocionāls un, ka es jau arī uzvedos tā mazliet bērnišķīgi.

Ceru, ka vismaz omītei es iepatikos Zini, man īstenībā arī tu liecies diezgan simpātisks, pat tad, kad dusmojies uz mani
2008-07-06 22:09:02
Iespeejams, kad dusmojos, spalvas lejas staavus, un izskatos veel leilaaks teevinjsh. /kaads joks briivaakai atmosfeerai nenaaks par skaadi./ Nu tachu taa aaraa dziishana bija tikai vaardiska, nejau es Tevi buutu patriecis, pietam ome iejaucaas. Un tagad es pat saaku justies taa, itkaa man buutu vinjai jaapasakaas par to ka vinjai izdevaas tevi notureet, preteejaa gadiijumaa, man visu laiku buutu jaaklausaas, kaads es esmu nelietis, ka tik feinu meitieti esmu izlicis aiz durviim.


/ou jaa uz priekshu, tiigjeri, Tu vinjai liecies simpaatisks. Galvenais nepietriekt ar shampi taa muuli, ka es vinjai nesaaku uzmaakties. Tad toch viss buus deelii salaists./
2008-07-06 22:17:49
/ Iedomājos gan, kā tev tās spalvas slējās stāvus no dusmām....hi, hi, hi....Un izrādās, ka viss, ko viņš te veidoja bija tikai teātris? Nu viltnieks tāds! Jā, bet ome viņam tiešām ir forša, galvenais atcerēties nākošreiz viņai kādas bombonkas atnest, omēm jau patīk, ka viņas atcerās, vajag piekukuļot, lai biežāk mani aizstāv./

Jā, labi gan, ka tomēr mani aizkavēja, jo, ja es būtu aizgājusi, tad atpakaļ vairs nekad nebūtu nākusi. Esmu mazliet pēc dabas spītīga, laikam jau esi pamanījis
Bet, tu tiešām pārdzīvotu tikai to, ka tev omīte pēc tam lasītu lekcijas? Tevi tiešām tikai tas satrauktu, ja es būtu tomēr aizgājusi?

/Fuuuu, kaut kā karsti paliek, nez varbūt logu palūgt atvērt, pilnīgi sāk vaigi svilt. Tas šampis ar sāk sist galvā, galvenais nepārforsēt, pilnīgi negribu atstāt iespaidu, ka esmu alkoholiķe vai viegli dabūjama sieviete, bet tās viņa lūpas....njāaaa....varbūt palūgt kādu foto albumu paskatīties, nu tjipa bērnības bildes un tā, varbūt domas citur novērsīsies?/
2008-07-06 22:27:40
nekad nesaki nekad. /es pats taa biezhi daru, bet nu, ai pofig/ To ka esi spiitiiga, lielu maakslu nevajag, lai pamaniitu, bet nu agraak vai veelaak tas spiits ar noplok. Nekas tachu nav muuzhiigs. Es ar esmu diezgan spiitiigs, bet reizeem arii man naakas piekaapties, un beigu beigaas taa piekaapshanaas ir taa pareizaakaa. manliekas ka par to liecina shis vakars. Ai ja tu dzirdeetu kaads talants manai omei ilgi runaat, pietam taa, ka tu nevari neatbildeet, bet tas ir tikai jaunsiemesls tam, lai vinja turpinaatu runaat. :D Nu tas ir pietiekami liels iemesls, bet jaatdziist ka ne galvenais. Ja godiigi man buutu bijis arii baisi zheel ka tu taa vienkaarshi uz mani sadusmojies un aizeij, neljaujot paskaidrot ka patiesiibaa, es centos to labaako, bet sanaaca kaa vienmeer. runaajot par labaako, vei neveelies veel shampi, un man ir iekraajushaas aromaatiskaas sveces, ar viirakiem, pietam tad vareetu atveert logu, jo gaisma nav tik spilgta un nevilina iekshaa odus, un viiraks vinjus ar kautkaadiigi arii tur aarpus istabas teritorijas.


/baac, vinjas aciis paraadaas kautkaada dzirksteliite, jejbogu kaardinoshs sievishkjis, un domaaju, ka tas nav shoreiz shampja nopelns, vinja vienkaarshi taada ir.veciit, Tu zini, taa jau gandriiz dabuuji no vinjas atvadiities, nepareizs gaajiens un buus ziepes, izlociities buus baisi gruuti./
2008-07-06 22:42:48
/ Tā, galva dulla, ka vienkārši ārprāc, viņa tuvums mani sāk padarīt tramīgu, un tās sveces un vīrāki ir nepārprotams mājiens, ka es drīz būšu apdullusi riktīgi. Skaidrs ir viens, viņš nepārprotami mani tagad vilina uz seksu. Tagad, FS, tev prātā jāspēj tomēr izsvērt, tu gribi tagad seksu ar viņu vai tomēr šovakar vēl nē. Vispār laikam jau gribu, bet tomēr šovakar nē Rokā jau man viņš ir, tas ir nepārprotami, mazliet sievišķīgu viltību, mazliet nepārprotamus mājienus, mazliet atlaist bremzes un viss būs kā tu vēlies, bet sasteigt nevajag. Stabili gribu, lai viņam rodas lielāks iekāriens uz mani, tāpēc FS, STOP! Tev laiks mājās/

Mmmmm, tas noteikti būtu trakoti forši...sveces, vīrāki, puskrēsla...Bet zini, rīt man tomēr traki agri jāceļas, svarīgas darba pārrunas, kuras es nedrīkstu nokavēt un tomēr man jābūt kaut kādā formā, tāpēc, ceru, ka tu neļaunosies uz mani, bet varbūt tomēr atliksim to uz kādu citu vakaru?
Klau /tā mazliet kautrīgi un koķetīgi savilkusi acis/, es te rīitā biju ieplānojusi pagatavot grillētu lasi vakariņām, bet šodien paskatījos, tāds trakoti liels gadījies, laikam vienai nebūs pa spēkam pieviekt. Tu gadījumā rīt neesi ļoti aizņemts, varbūt izpalīdzēsi man? Man nebūtu nekas pret ar tevi padalīties

/Tā, galvenais rīt neaizmirst iegriesties veikalā un paskatīties kaut kādu erotisku, jaunu vešiņu, mazums kā rītdien viss izvērtīsies, gribās, lai viņam vienkārši mute vaļā paliek/
2008-07-06 22:58:02
/ak jā, un vēl lielu lasi vajag atrast, nez kā to mežoni vispār gatavo?/
2008-07-06 23:07:29
Baaac, nu es neesmu zivju cieniitaajs, bet pavisam noteikti ir iespeejams vinju pagatavot taa, ka vienkaarshi pirkstinjus var noriit, taatad piedaavaajums neapshaubaami tiek pienjemts, bet ar vienu norunu, gatavojam kopaa. ;) Man ar patiik gatavot, un iespeejams saliekot galvas kopaa, mees vinju uzgrilleesim ne sliktaak, kaa Maartinjsh Riitinjsh vai Elmaars Tannis. Neskatoties uz to, ka man nu nepavisam negribas Tevi laist valjaa, un es pat esmu gatavs Tev piedaavaat savu atsevishkju guljasvietu tepat manaa guultaa, bet es varu iekaartoties arii uz diivaana, pietam briizhiem tur arii atluuztu, ja ilgaak sanaak kaveeties pie televizora, vai vienkaarshi eerti ieseezhos ar kleepjdatoru. izveela paliek tavaa zinjaa, bet atteikdamies, tu vairs man neko nedriiksit paarmest par manu vismiiliibu. ;) Sarunaats?

/Iespeejams labaak buutu ja vinja dotos maajas, tad es vismaz pa nakti vareetu izguleeties, nevis mani mociitu domas, par to kaa vinja gulj manaa guultaa, bet man jaaiekrampeejas diivaanaa, lai pa nakti neaiznesos un neapguljos vinjai blakus. :D vajadzeja vinju sabuchaat bez taa papiira starp luupaam, tad redzeetu, kaa vinja noreagjee, jo ar to papiiru bija paaraak izaicinoshi un paardrosmiigi izleciigi. /
2008-07-06 23:10:54
/ Fuuuuuuu...paldies Dievam, ka viņš piedāvājās man palīdzēt gatavot, tad jau, ja būs galīgi tas mežonis neēdams, vainīga nebūšu tikai es Tāks, arī no šīm iespējamajām nepatikšanām esam izlocījušies. FS, tu esi veiksminiece, es tev to esmu teikusi? Tā un ko tagad iesākt ar to palikšanu pie viņa? Tā, tā, bet man ir tikai kleita un sanāk, ka gulēt vajadzēs vienā apakšveļā, kaut kā neērti prasīt jau pirmajā randiņā viņa kreklu, dzirdēju, ka ne visiem vīriešiem patīk dalīties ar savu garderobi...Kā lai zin, vai viņam tas patiks vai nē? Un, ja guļu apakšveļā, ko īstenībā ciest nevaru, tad sanāks, ka es 100%-īgi naktī nospārdīšos un viss viņam būs kā uz delnas. Un kur tad pārsteiguma moments rītā? Nē, kaut kas man te nepiedur Nē, tomēr nē!/

Es nekad to nedarītu, jo tu patiešām esi viesmīlīgs un to nelielo nesaprašanos sākumā esmu jau sen aizmirsusi, pat nepiemini to vairs, kas bijis- bijis, galvenais, kā tas viss ir beidzies, vai ne? Un man šķiet, ļoti jauki Tad varbūt tu izsauc to taksi man, jo tomēr es gribētu braukt uz mājām, man tur ir palikuši visi dokumenti, kostīms, matu fēns, lūpukrāsas un viss pārējais...Tev taču tā visa nav..vai ne?

/Sāk pamazām gatavoties jau uz iešanu prom, izdzer pēdējo malku šampanieša un skatās, cik optimistiski viņš joņo pa māju un meklē telefonu. Hmmmmm, tomēr dīvaini ir tie vīrieši, ļoti dīvaini/
2008-07-06 23:22:46
Tu zini es briivos briizhos safeenojos, un uzkraasoju luupas, kaa arii uzlieku acu eenas, un piepuudereeju visu, kas jaapiepuuderee. :D /veelviens joks, moshka apkriit ap kaklu/ Nee diemzheel nav, bet Tu driiksti sastaadiit sarakstu, un naakamreiz buushu sagatavojies arii taadam paveersienam. ;) Taksis buushot peec 10 min, taa kaa mums veel ir laiks prieksh riitdienas formalitaashu nokaartoshanas.


/Nu re, te nu vinja aizlaizhas kad jau biji gandriiz jau ivilcis savos valgos. Galiigs luuzeris veel neesi, tev tak ir peedeejaa bucha un 10 min, lai tas buutu kautkas patieshaam iespaidiigs. D /
2008-07-06 23:29:29
/ Hmmmm, tas bija joks vai kā? Varbūt viņam patīk pārģērbties sieviešu vešiņās? Tiešām tas lielais un spalvainais vīrišķis varētu būt ar tādām īpatnībām? Tfu...Viņš tak atkal jokus dzen...Dzen taču? Jā, tas alkohols manu humora izjūtu ir piebremzējis, bet nez vai viņš par to sarakstu tā nopietni? Tad jau laikam nav no tiem skopuļiem, mēdz citreiz šo to arī sievietei nopirkt...hmmmm..man viņš sāk aizvien vairāk patikt/

Ak 10 min vēl, jauki, kā reiz, lai atvadītos /viltīgi piemiedz acis kā kaķene/. Rīt ap pulkstens 18.00 es gaidu tevi pie sevis, tad arī sāksim cīnīties ar lasi

/nosauc adresi un uzraksta savu telefona nummuru, cenšās smuki, lai rokraksts izskatītos tuvu ideālam/
/ Un bučas nebūs? Laika arī paliek aizvien mazāk. Nu puika nebremzē taču, rīkojies, tikai nesāc tēlot totālo bremzi, tad jau labāk lēno gāzi/
2008-07-06 23:36:11
Klau, nu Tu baigi centies, nevar nepamaniit. :D Bija par daudz shampiisha? Lab lab nemaz i neatveezeejies, tas bija kaarteejais jocinjsh. Taapat, kaa par kraasoshanos. :D Parcik tu taa jokaini noskatiijies, kad to teicu. :D Lab, par to Tev pienaakas Milzu bucha, i pa censhanos, i par vakaru kopumaa. /tomeer ar meeli, bet taa pavisam praatiigi, nepaarkaarpjot robezhas, tikai mazliet pakairinot vinjas luupas, bet taa garshiigi, izgarshojot veel mazliet no taa shampaniesha, kas palicis uz vinjas luupaam./ Nu re, taksis jau ari ir klaat, veeljoprojaam zheel Tevi atlaist, bet tiaki ar apzinju par riitdienu, palaizhu Tevi valjaa.
2008-07-06 23:41:19
/Galīgi apreibusi no skūpsta, sajutusi kājās pilnīgu ļenganumu, kad pēkšņi sāk likties, ka tās piebāztas ar vati, nevis ar kauliem un asinīm, cenšas mēģināt noturēties un tomēr darīt, ko ir nolēmusi. /

Paldies par vakaru, tas tiešām bija izdevies un man ļoti patika būt ar tevi kopā.

/pieliecas tuvāk un ar karstu elpu iečukst viņam ausī/

Tomēr es tev biju samelojusi, tu skūpsties vienkārši lieliski Līdz rītam

/ Ar cēlu gaitu, mazliet gurniem grozoties, pazūd viņas tēls tumšajā naktī, tomēr stāsts nav beidzies, tas ir tikai sācies un arī kņudošā sajūta vēderā liecina, ka tas viss tik vienkārši nespēj izgaist/

Beigas
2008-07-06 23:47:55
jauki.....
2008-07-07 05:37:15
Ha......
Veel viens upuris......Un kaadi... palagi.....
Skaties Fanta ... neiegraabies....
2008-07-07 05:40:41