Autors Komentāri: 203
2008-07-07 08:20:03
trampliin- logi nesviidiis ciet, vizinoties?
2008-07-07 08:20:48
Diez vai sanāks to turpināt, mans rakarītis tagad čuč saldi savā gultā, vakar nabagu līdz trijiem naktī nomocīju
2008-07-07 08:21:08
TTR, es jau papljaapaat Un ir tachu kondishka
2008-07-07 08:22:49
es zinu zinu, kondishka ljoti paliidz papljaapaat :D
2008-07-07 08:23:34
Fanta.... Nemaz pret Tevi taa neizturas....
naepazudiis....vinjsh tikai niku nomainiis..... Tik vien. Vari buut drosha.
2008-07-07 08:27:31
bidmers...Kā tad, kā tad
Es jau viņu visu laiku pierunāju, lai šis paliek, bet viņš iespītējies Mums jau it kā ir citas vietas, kur varam sarakstīties, bet es jau uztraucos arī par to, ka forums drīz pilnīgi nosprāgs, jo te vairs neviens neliek diskutējamas tēmas, cik atver, tik tēma priekš spama vai tēma, kurā kāda/s atkal sācis vērpt intrigas vai spēlēt uz publiku.
Ok, vietējiem spamistiem jau būs ko darīt, bet ko darīt tiem, kas nesen atnākuši un grib kādā tēmā parunāt, tu domā kāds spēj saprast to virtuālo virtuvi, kas te notiek? Te bez pusgada pieredzes gudrs netapsi, kurš kuru ienīst, kurš kuram kaut ko piedot nevar, kurš kuru mīl, kurš uz kuru ir greizirdīgs, kuram kurš ir pofig utt.
Tāpēc es iekrampējos ar zobiem un nagiem tajos cilvēkos, kuri vēl spēj kaut ko veidot arī normālu, jo es vienkāši atsakos te vienīgā domāt tēmas priekš visiem, arī jaunajiem lietotājiem.
2008-07-07 08:37:56
Fantinj....
Nav tas velns tik melns kaa Tu vinju maalee.
Un nedomaaju ka kaads She kaadu ieniist...
Bet piekriitu... Paarsvaraa tuksha dirshana.......
Kur pa vidu ir arii kaada PEERLE...
2008-07-07 08:45:52
bidmers...Tev grūti to velnu objektīvi nomālēt, ja pats ar to brīžiem kopā sadzer , bet esmu dzirdējusi jauniņo viedokli par forumu, pārsvarā viņi pēc divām dienām izdzēšās no šī portāla, jo šī miskaste te nevienu nespēj piesaistīt...Un pats stulbākais, ka neko izmainīt te neviens arī negrib, tāpēc arī forumā neplūdīs jaunas sejas, bet varēs lūrēt ikdienā uz vecajām un jau brīžiem......apnikušajām....
2008-07-07 08:48:55
FS,
Nu beidz! Tu esi tā, kas nemitīgi sāk vērpt intrigas, Tu esi tā, kas nemitīgi kādam cenšas iekost, vai uzdirst. Piedod, bet pati iemeti akmeni savā dārzā.
Arī mani kretinē, kad tiek piedirstas nopietnas tēmas, mūžigi kādam kautko vajag pierādīt. Labuma no tā nevienam nav. Neviens nevienu te neienīst, jebkurā laikā ir iespēja notīties no foruma. Piedod, mīļā sirds, bet tieši no Tevis nāk daudz negatīvisma. Tad kad Tu to atmetīsi, es Tevi neaiztikšu, bet pagaidām...........pacepsim

Visiem Labu apetīti!
Pirmdienas pusdienas ir vissvarīgākā nedēļas ēdienreize, atgriež veselību un spēku

ak jā, un veselo saprātu
2008-07-07 08:54:43
ID..sorry, bet no šī brīža es pat netaisos lasīt tavus komentārus, tieši tu un vēl daži labi ir tie, kas no manis te cenšās pataisīt to maitu, kāda es te brīžiem arī sāku palikt, bet tagad vecīt tev vairs tas nesanāks, jo manā prātā ir radusies f-ja, ignorēt tādus jefiņus kā tu..Veiksmīgu diršanu un tēlošanu, ka tu esi te kaut kas vērtīgs
2008-07-07 08:58:45
Lūk, dzīvs piemērs
2008-07-07 09:25:35
Faktiski jau shi tema prasas pec papildinaajuma - virtualaas fantaazijas un realitaate.Mans virtuālais tēls?Katrā ziņā dzīvē neeksistē...vienreiz tāds, ar kuru var runāt par sexuālām fantāzijām, citreiz tāds kurai vienkārshi ir fantastiski laba sirds un kurai nav nekādu stereotipu.Vienmer tads , kad nav jadoma vai uzklausiis vai ne, vai izveidosies dialogs vai nee.Tam visam jaasakriit laikaa un telpaa.Pat neredzu jeegu apspriest.
Ir bijis , kad liekas , ja nav citādi tad, lai vismaz ir virtuali, bet pec gadijuma, kad pec fantastiskam virtualaam izpausmeem tiekoties esam abi patiesiiba metushies katrs uz savu pusi, labaak virtualo nemeginu vairs.
Ir gadijies arii, ka vienlaicigi abiem nostradaa fantazijas augstaka sakaapinaatibas limeni un ir saskaneejis arii realitaatee.Tikai - jo karstaaki shaadi zibenji jo dziljaaks liekas iekritiens , kad shiis attieciibas saak izgaist...
2008-07-07 11:16:36
Fanta... Greekoju...jaa...
Nu atslaabt kaadreiz arii vaig.
Tu arii dazjreiz....
2008-07-07 11:19:37
Vecā plate jaunās skaņās!!!!
2008-07-07 11:21:35
tikaisapnis...Virtuālā aizraušanās nav nekas slikts, ja vien spēj paturēt prātā, ka ar realitāti tam nav nekāda sakara, ja māk savās domās to abstrahēt, tad ir ok, bet, ja šī virtualitāte liek domāt, ka tā pārvērtīsies par realitāti, vajag mācēt nedomāt par ideāliem, bet vienkārši ļauties plūst pa straumi, ņemot no katras pazīšanās kaut ko pozitīvu sev, pat, ja nekas vairāk arī dzīvē neizveidosies, kā tikai viena tikšanās.
2008-07-07 11:52:30
Ir virtuālajā daudz labu draugu,draudzeņu,ar kuriem cenšos arī dzīvajā iepazīties,un pēc tam ir savādāk un interesantāk sarakstīties,bet ir tādi cilvēki,kuri vienkārši nav vēl satikti,bet vai satikšu arī nezinu,bet ir tādi ar kuriem pat pa telefonu runājām,ja vajaga kādu padomu.(nu kaut kādu rastu adot).
2008-07-07 11:57:56
Pateicoties šai tēmai, man par vienu draugu vairāk...

paldies, Jums...Fanta un Rakari... !

tauta lūdz turpinājumu...tautas balss, dieva balss...ja vajag Rakari sameklet, mēģināsim, palūgsim, varbūt ierodas, ja pats neatnāks...
2008-07-07 12:14:44
MEGO..Es ar Rakari tagad runāju, bet viņš mani tā pat piekāsa, jo šovakar viņš nenāks ar mani lasi taisīt Viņam redz citi plāni vakarā
2008-07-07 12:16:48
ka tikai daži te nav kļuvuši pārāk atkarīgi no kkādas virtuālās kontaktēšanās..... \"ar zobiem un nagiem\" krampēties kādā virtuālā personā.... nafigam?!
2008-07-07 12:19:14