Autors Komentāri: 130
es tomēr labāk jūtos kā baigā dāmīte un naglu sienā nesitīšu
2008-08-07 11:27:41
taa vienliidziiba, liekas, ir domaata savaadaakaa - daudz globaalaakaa noziimee, nevis darbu un pienaakumu daliishanaa sadziivee.

2008-08-07 11:28:00
Kjirsiic...A es būtu ar mieru iet armijā, nopietni, man šķiet, ka tas dzīves posms būtu baigi noderīgais
2008-08-07 11:29:45
ai..es gan neesmu nekāda dāmīte...i naglu sienā iesitīšu...i korķus ieskrūvēšu.....
2008-08-07 11:32:09
.... nu jaaa!!!...... situaacija interesanta....PRETRUNIIGA!!!..... Patiesiibaa jau laikam jautaajums nav par vienliidziibu!!!..... bet gan sievietes veelme paardaliit kaut kaadu ieksseejo ggimenes pienaakumu veikssanu .... manupraat taa vareetu buut dzilli individuaala lieta katraa ggimenee savaadaaka......bet cik saprotu....ggimenes lokaa ssi konkreetaa probleema nav radusi risinaajumu..... un taa tiek iznesta publiskaa telpaa...it kaa iespeejamam atbalsta mekleejumam.....hmmmm...
....fant..... vai nav vienkaarssaak izsaukt elektrikki ....santehnikki... un ietaupiit savus nervus.....


.... protams tas skaars ggimenes budzzetu.....galu galaa..... ja nelaapiisi zekkes....!!!.... naaksies pirkt jaunas.... utt.....( laigan godiigi sakot..... neesu dzirdeejis ka muusdienaas veel kaads laapiitu zekkes......!!!.... vinnas manupraat vienkaarssi izmet....un taa...!!.... laigan.... laikam par sso nennemssos spriest!)
....atgriezzoties pie teemas!!.... vai sseit driizaak nav kaut kas no taa.... ka sievisskkis veelas vizuaali redzeet.... ka ar viirietis kaut ko dara.... vairaak.... jo.... patiesiibaa... sievietes maajas darbi ir taadi ikdienisskki.... un redzema.... bet viiriessa..... ja taa godiigi..... it kaa mazaak pamanaam un retaaki!!!....

.... secinaajums....!!.... viss atduras naudaa!!!..... ja tu to vari atllauties...... algo speciaalistu....... ja nee..... vainu pelni vairaak naudas..... vai vienojies ar savu partneri.......... kaa vienoties..??>... liec lietaa sievietes ssarmu un gudriibu.... bet ne varas diktatuuru.....neko iznnemot nervus un ilgterminnaa probleemas nedabuusi...... taads mans subjektiivais viedoklis!...
2008-08-07 11:33:00
FS!!!!.... kad tu atdosi manas roratslēgas ibio! ....vai tad nebūsi jau klozeti saskrūvējusi??
2008-08-07 11:34:11
Es ar gribēju, bet man sencīts pateica aizmirsti, nu un arī aizmirsu.... Es vairāk dēļ disciplīnas, tur tā ir dzelžaina un laba rakstura audzināšana.
Aber savādāk es varu visu- i naglas sist, i žogu krāsot, i zāli nopļaut... arī labi pagatavot ēst, veļu izmazgāt un staigāt pieaudzētiem nagiem... Vienīgais, ko es nemāku- šūt, adīt, tamborēt... vienmēr esmu ienīdusi šīs padarīšanas!
2008-08-07 11:34:18
amil
2008-08-07 11:36:48
es arī evelēt māku, zinu kā jaukt cementu, mājā elektrību varu ievilkt un šķūni varu uzcelt bet neuzskatu, ka man tas būtu jādara. vīriešiem tomēr patīk sievietes klātbūtnē justies kā varoņiem. un tādas \"visdares\" var paciest tikai galīgi ņergas
2008-08-07 11:37:54
DLLM...Nevajag uztvert visas manas tēmas kā mēģinājumu vilkt paralēles ar manu dzīvi. Mani interesē ļoti daudz lietas, ar kurām es varbūt pati personīgi neesmu nekad saskārusies un manu zinātkāro dabu, nevajag tagad pārprast.
Runa te iet par to, kāpēc sievietes, kuras dara vīrišķīgus darbus, vismaz manā prātā, tā pat nezaudē sievišķību, bet, ja to dara vīrietis, tad uzreiz tas izskatās dīvaini un galīgi nevīrišķīgi.
Tā vienlīdzība manā prātā citreiz galīgi neiet kopā ar sajūtām, kuras rodas ko tādu redzot.
2008-08-07 11:40:57
Kush,drīkst tehnisku konsultāciju?A, kā jauc cementu....
2008-08-07 11:41:15
Uz vienu laapstu cemanta, triis laapstas smilshu.....
2008-08-07 11:42:31
smalkas grants, nevis smilshu D
2008-08-07 11:43:08
brachka - ar uudeni
2008-08-07 11:43:09
Kjirsiic...Bet tieši par to es runāju. Ja tu krāso žogu, sit naglas, zāģē malku, špaktelē sienas- tas neizskatīsies kā kaut kas nenormāls, un es nedomāju, ka uz tevi cilvēki ar šausmām noskatīsies nopakaļ, bet ja tavs vīrietis aizies pieaudzēt gēla nagus vai vienkārši tos nokrāsos perlamutra krāsā, tas noteikti būs totāli nepieņemami un nevīrišķīgi.
2008-08-07 11:43:48
tas viss jau ir tikai stereotipi
2008-08-07 11:44:49
fs - nu bet logjiski taa pasaulee ir iekaartots, taa pat vairs nav diskusija, par vienliidziibu
2008-08-07 11:45:59
Es esmu par tādu vienlīdzību kā musulmaņu valstīs
ticību gan nemainīšu
2008-08-07 11:47:07
FantaSee- es vēlētos, lai dzimumvienlīdzības rezultātā mani (90 kg) no ugunsgrēku apņemtās mājas iznestu ugunsdzēsējs garkājaina sieviete blondīne/ teātrī nešķirotu sieviešu un vīriešu lomas, gluži kā tualetes neškirotu, es gribētu lai sievietes varētu sačurāt podā krustā a večiem to darot tomēr neliktu tupties kā sievietei:-))
2008-08-07 11:47:16
Sievietes pat nesaprot, ka tas ir izdevīgi! Ja viņiem tie vīriešu darbi liek justies tik lieliskiem, lai tak tiek! Man primārais, lai notiekot kkādai šmucei man nebūtu jāskrien pie kāda tēviņa un jālūdz palīdzība. Tētuks mani labi apmācijis. Taču savam vīrietim man nav žēl. Lai jau parāda, cik lielisks.To pašu venden ūdeni man nemaz neļauj nomainīt. Nu bet tas jau i patīkami, pofig, ka ierasts...
2008-08-07 11:47:32