Autors Komentāri: 130
mocca...Vīrišķība ir tā, kurai blakus es sajūtos sievišķīgi....Nevis tā, ka tā būtu mana draudzene, ar kuru mēs abas varētu emocionāli pašņukstēt pie melodrāmas, bet tā, ka tas būtu vīrietis, kurš šajā gadījumā varētu mani apskaut un pateikt:
\"Ej nu beidz, tā taču ir tikai filma\"
2008-08-07 12:03:43
zinu, ko es nevarētu! Mašīnai riepu nomainīt! Kas un kā jādara- zinu, bet laikam man tas spēciņš būtu biki pa īsu. It sevišķi, ja servisā ar pistoli pieskrūvētas!
Bet, ja būtu šī vienlīdzība- sievietei vairs nebūtu tik labi un pat izdevīgi. Nu pagrūti man būtu 90kg panēsāt uz rokām... a mani- kā pūciņu. Naktī, lai tik nav vienai kkur jāiet- atbrauks jeb kur pakaļ. Pat tos pašus vendeņus- abus uzreiz varu uznest, bet tā vietā man viņi tiek atņemti, vel uzbļauts, lai vairāk nekad tādu smagumu neceļu /biki izliekos aizvainota, lai gan priecīga īstenībā/ nu un es ar kkādu mini iepirkum maisiņu eju nopakaļas tralinādama!
2008-08-07 12:07:26
.... tad neizmantojiet situaaciju....un viirieti kurss juus uzskata par savu daargumu.....nepataisiet par lupatu!!!..... dazzaadi censsoties to iespaidot...... jo redz..... juus lieliski saprotat... kad saakaat ar vinnu manipuleet!!!..... cik saprotu....kaardinaajums jums uz to ir liels..... !!!..... bet vai sekas apzinaties..??...
2008-08-07 12:07:58
DLLM...Diez vai tev pieleca, kāpēc es pacēlu šo tēmu, bet tas nebūt nav noslēpums. Šodien apskatīju kādreiz diezgan bieži apmeklētā saita, vse.lv., foruma tēmas, kur kādreiz diezgan aktīvi runājos un uzgāju tieši šo savu komentāru, par pieņemamajiem un nepieņemamajiem darbiem, tāpēc arī sāku domāt, kāpēc tik daudz kas sievietei tomēr ir pieņemams, bet vīrietim nē. Nekādu dziļāku iemeslu šim visam nebija, tā kā nemoki savu veco galviņu
2008-08-07 12:09:25
hmmm tas, ka vīrietis spēj raudāt liecina tikai par to, ka \'viņš ir ļoti emocionāls... un tajā nav nekā tāda kas liecinātu par nevīrišķību...... un manā skatījumā tas nemazina arī to, ka es viņam blakus \'jūtos kā sieviete ;) ;)

vīrišķīgs vīrietis ir tāds ar kuru jūties drošibā un vari paļauties jebkurā dzīves situācijā... ar kuru var iet cauri ugunij un ellei ... nepazaudējot sevi un nepzaudējot kopumu... abi ir viens veselums
2008-08-07 12:10:51
nu speciāli nemanipulēju. Automātiski daru pati, jo tas tak nav nekas neiespējams! Rokas ir, kājas ir- uz priekšu! Bet patīkami, ka tevi pauķina, neļauj pārstiepties, panēsā uz rokām... nu, ka blakus ir vīrietis un kuram ir arī spēciņš...
2008-08-07 12:11:04
Kjirsiic...Nu tas, ka sievietei vīrieši neļauj celt smagumus ir vairāk saistīts ar to, ka viņos ir ieaudzināts rūpēties par sievietēm, jo tās ir viņu bērnu radītājas un cilāt smagumus nozīmē to, ka šie bērni vēlāk var arī nekad neparādīties. Tas vairāk saistīts ar tīri organisma fizioloģiskām īpatnībām un pēcnācēju normālu radīšanu
2008-08-07 12:12:23
............................. ........................galiigi shodien nedomaajaas.....
2008-08-07 12:12:29
..... hmmm.... tiessammm...!!!?? ..... nu labi..... laikam gan tev ssoreiz taisniiba.... .... nemociissu ar...

....iessu paeest!!!.... !...
2008-08-07 12:14:11
kjirsiic..protams,ka gribētos lai ar tevi paucinātos.palutinātu......bet ja godīgi..neviens gar mani ne ucinājies,ne lutinājis...tapēc daudz ko daru pati negaidot ,kad tas tiks izdarīts!
2008-08-07 12:14:15
mocca...Nu nepiekrītu, man tas noteikti neizraisa sajūtu par vīrieša vīrišķību. Drīzāk par nepieciešamību viņu žēlot un varbūt pat kaut kādu mātišķu instinktu rada. Ir ļoti emocionāli vīrieši, kuri tomēr nemēdz raudāt par niekiem un kurus neaizkustina šāda veida lietas....Šāds raudoš pie TV vīrietis nebūs manās acīs vīrišķības etalons
2008-08-07 12:15:23
magnolia , kapēc tevi neviens nelutina ?
2008-08-07 12:18:03
Жалъ,Жалъ что нам так и неудалосъ послушатъ началъника транспортного цеха.
2008-08-07 12:18:44
Fanta, es pagaidām bļaustos, ka man tādi nafig vajadzīgi un nekad nebūs... nav man tas iekšā!
magnolia- es jau arī saku, ka automātiski daru pati, jo tas tak nav nekas neiespējams! Rokas ir, kājas ir- uz priekšu! Es viņu arī neuzkatu ne par kādu kamielīti vai ēzelīti... ķip, lai jau stibī. nea. bet patīkami, ka parūpējās un vēlas palīdzēt. bet, ja visu laiku uķinātu- tad gan laikam pieriebtos....
2008-08-07 12:19:48
juings...laikam nav paveicies satikt tādu vīrieti kurš to darītu......
2008-08-07 12:20:38
Norcix....Tu sāc krievu mēlē jau runāt ?
2008-08-07 12:20:43
būtu labāk palīdzējušas vīriešiem prezi uzvilkt, nevis te gudri pļūtījušas
2008-08-07 12:21:33
TV..tas ir nevainīgi, lai taču viņš paraud. Bet ja ir gadījies novest līdz asarām vīrieti, kas vispār principā neraud, skats un sajūtas ir briesmīgas...Tas pilnīgi izvaro tavu dvēseli un atstāj tevi atbruņotu un bezpalīdzīgu. Mēs, sievietes, protam izmantot savas asaras bet tām laikam tomēr ir cits svars. Ja vīrieši zinātu savu asaru monstrozo spēku, varbūt viņi raudātu biežāk
2008-08-07 12:22:19
amils...nu ļoti asprātīgi....
2008-08-07 12:22:32
Transporta ceha priekšniecei
baigi iepatikās . //www.youtube.com/watch?v=mG9nyItPwkE

2008-08-07 12:22:58